Altı yıl süren Demet Akalın-Alişan küslüğünün bilinmeyenleri!

0
69

Sanat camiasının ayrılmaz ikilisi Demet Akalın ve Alişan, Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun sunduğu “Lerzan’la Çok Mutlu” programına katıldı. İkili, 6 yıl süren küslüğün perde arkasını canlı yayında anlattı.

Okan Kurt: Altı sene neden boşa gitti biliyor musun? Çevrelerimizin yüzünden, bu kadar. Hira’nın doğumunda hastaneye kaç tane aramızın açık olduğu insan geldi, biz yine de içeri aldık.

Alişan: Neden kavga ettiğimizi bilmiyoruz, zaten ortada kavga yok. Saçma sapan bir olay yüzünden küstük.

Demet Akalın: Ben doğuma girerken bir kız arladaşım daha vardı ismi önemli değil. Kayınpederime ‘Alişan dayanamaz bana, gelir. Onlar gelirse aman ne olur içeri al. Bizimkisi bir delilik yapar’ dedim. Gözlerimi açtım, insan görmek istiyor. Genç yaşlarımız hep beraber geçti. Hayaller, çocuğun olması… Bu çok önemli bir olay.

Alişan: O dönem kavgamız çok yeniydi. Her an bir laf geliyor, bir şeyler oluyor. Hatta birkaç kişiden ‘Sakın doğuma gitme. Demet ‘sakın barışacağımızı sanmasın’ diyor’ lafları geldi.

Alişan: O benim eksiğim, doğuma gitmem gerekiyordu. Demet, Burak doğduğu zaman fotoğrafının altına kalp emojisi gönderip ‘nazarlık’ yazdı. Sonra bütün buzlar eridi. Ben hayatımda kimseyle altı sene küs kalmadım.

Okan Kurt: Ne dedim az önce, çevre. Kim demiş onları bilmiyorsun. Sana bu lafları diyenler kötülük isteyenler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz