14 C
Münih
Salı, Eylül 28, 2021

Doya Doya Moda 110.Bölüm Fragmanı İzle! Doya Doya Moda 10 Aralık puan durumu ne?

Must read

Doya Doya Moda, ekranların yeni moda programı olarak son dönemde en çok beğenilen programlar arasında yer alıyor. Doya Doya Moda’da kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadın, en uygun ve şık kıyafetleri seçerek moda alanında kendilerini ifade etmeye çalışıyor. Peki Doya Doya Moda’da kim elendi? 11 Aralık Doya Doya Moda yeni bölüm fragmanı. İşte Doya Doya Moda yarışması puan durumu…

TV8 ekranlarında gündüz kuşağında yer alan ve çok sevilen Doya doya yarışması tüm hızıyla bu dönemde fenomen olmaya devam ediyor. İlgiyle izlenen yarımada ünlü isimlerden Modacı Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Uğurkan Erez yer alıyor. Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen fenomen yarışması Doya Doya Moda’nın dördüncü gününde de heyecan üst seviyede. Final öncesinde son kez İstanbul sokaklarına çıkacak olan yarışmacılar en yüksek puanları alıp yarına avantajlı girmek ve ödüle bir adım daha yaklaşmak istiyor. TV8’de hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan yarışmada günün en yüksek ve en düşük puanlarını hangi yarışmacılar aldı? Günün puanlarının haftanın finalini etkilediği, günün en yüksek ve en düşük puanlarını hangi yarışmacılar aldı? Doya Doya Moda’da jüriler eleştirilerini yaparak puanlarını veriyor İşte 10 Aralık salı Doya Doya Moda puan durumu…

DOYA DOYA MODA 110.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

DOYA DOYA MODA 10 ARALIK BİRİNCİSİ KİM?

Doya Doya Moda 10 Aralık birincisi Sabiha oldu.

10 ARALIK PERŞEMBE DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

Sabiha: 20

Ceren: 17

Rabia: 10

Birben: 18

Tuğba: 14

Bahar: 11

Özde: 17

DOYA DOYA MODA 9 ARALIK BİRİNCİSİ KİM?

Doya Doya Moda 9 Aralık Çarşamba günü yarışmacılar “Star Parçanı Seç” konseptiyle yarışıyor. Doya Doya Moda 9 Aralık birincisi 20 puanla Sabiha oldu.

9 ARALIK ÇARŞAMBA DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

Sabiha:20

Ceren:6

Rabia:5

Birben:15

Tuğba:5

Bahar:16

Özde:16

DOYA DOYA MODA 8 ARALIK BİRİNCİSİ KİM?

Doya Doya Moda 8 Aralık Salı günü yarışmacılar “Kız Kardeşinin Nişanına Gidiyorlar” konseptiyle yarışıyor. Doya Doya Moda 8 Aralık birincisi 20 puanla Birben oldu.

8 ARALIK SALI DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

Sabiha: 13

Ceren: 12

Rabia: 13

Birben: 20

Tuğba: 8

Bahar: 12

Özde: 17

DOYA DOYA MODA 107.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

DOYA DOYA MODA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda gün birincisi ve puan durumu epey araştırılıyor. 7 Aralık 2020 Doya Doya Moda gün birincisi Ceren oldu.

7 ARALIK DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

Birben: 11 puan

Tuğba: 11 puan

Bahar: 0 puan

Özde: 6 puan

Sabiha: 13 puan

Ceren: 15 puan

Rabia: 6 puan

DOYA DOYA MODA 106.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

DOYA DOYA MODA 4 ARALIK BİRİNCİSİ KİM?

Doya Doya Moda 4 Aralık Cuma günü yarışmacılar “Güzellik Yarışmasında Finalist Oluyorlar” konseptiyle yarışıyor. Doya Doya Moda programında 4 Aralık haftanın birincisi, toplam 93 puanla Rabia Ağca oldu.

DOYA DOYA MODA 4 ARALIK PUAN DURUMU

Sabiha: 28

Birben: 25

Bahar: 22

Özde: 24

Aleyna: 4

Rabia: 33

Ceren: 20

DOYA DOYA MODA 4 ARALIK ELENEN KİM?

Doya doya modada bu hafta elenen isim Aleyna oldu.

DOYA DOYA MODA 3 ARALIK BİRİNCİSİ KİM?

Doya Doya Moda hafta içi her gün 14.15’te ekrana geliyor. Doya Doya Moda 3 Aralık Perşembe günü yarışmacılar “Kendi Stilini Göster” konseptiyle yarıştı. Doya Doya Moda programında 3 Aralık Perşembe gününün birincisi henüz belli olmadı. Belli olur olmaz haberimizde yer alacak.

DOYA DOYA MODA 3 ARALIK PUAN DURUMU

Sabiha: 15

Birben: Bugün katılmadı

Bahar: 15

Özde: 20

Aleyna: 10

Rabia: 18

Ceren: 17

3 Aralık doya doya moda günün birincisi Özde oldu.

Yarışmanın bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacıların adresi Kadıköy. Konsept ise zor. Bugüne kadar hafta birinciliği için mücadele eden 7 büyük beden kadın, kendilerini sezon şampiyonu olarak bir sabah programına gidiyor gibi hazırladı. Kombinlerini en iyi şekilde yapmak ve tam puan almak isteyen kızların keyifli anları herkesi eğlendirecek. 

2 ARALIK DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU NASIL, GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Ceren: 8
Birben: 12
Sabiha: 11
Rabia: 17
Aleyna: değerlendirme dışı
Bahar: 11
Özde: 12

Hafta içi her gün 14.15’te ekrana gelen Doya Doya Moda’da bugünün konsepti “Abiye Şıklığı” oldu. Doya Doya Moda 1 Aralık Salı günü birincisi kim? Doya Doya Moda 1 Aralık puan durumu

DOYA DOYA MODA 1 ARALIK PUAN DURUMU

Ceren: 5
Birben: 10
Sabiha: 9
Rabia: 12
Aleyna:13
Bahar: 16
Özde: 20

DOYA DOYA MODA 30 KASIM KİM BİRİNCİ OLDU?

Bugünkü doya doya moda konsepti “Sokak Şıklığı” Birbirinden iddialı yarışmacılarımız en şık olabilmek için ter dökecekler! Bakalım jürilerimizin yorumları ne olacak? 

Ceren: 19

Birben: 7

Sabiha: 12

Rabia: 13

Aleyna: 9

Bahar: 14

Özde: 16

DOYA DOYA MODA HAFTANIN FİNALİNDE KİM ELENECEK?

Doya Doya Moda haftanın finalinde konsept “Roman Rüzgarı”. Kobra Murat’ın konuk olacağı Doya Doya Moda yarışmasında roman rüzgarı esecek. Yarışmalar konuşmaları ve dansları ile eğlenceli dakikalar yaşattı. Doya Doya Moda’da bugün haftanın finali yapılıyor. Yarışmacıların kombinleri hafta içi 5 puan üzerinden değerlendiriliyor. Haftanın final gününde ise 10 puan üzerinden puanlama yapılıyor. Böylece hafta içi alınan puanlar birincinin belli olmasına yetmiyor. Cuma günleri yapılan kombinler ve sergilenen performanslar dengeleri değiştirebiliyor. 27 Kasım Doya Doya Moda hafta birincisi kim oldu?

DOYA DOYA MODA 27 KASIM KİM ELENDİ?

27 Kasım Doya Doya modada bu hafta kimse elenmedi. Kemal Doğulu bu hafta kimsenin elenmeyeceğini açıkladı. Böylelikle bütün yarışmacılar 1 hafta daha beraber yarışacak.

DOYA DOYA MODA 26 KASIM PUAN DURUMU

Ceren:10
Bahar:20
Özde:14
Rabia:7
Sabiha:7
Birben:8
Aleyna:7

TV8’de izleyiciyle buluşan ve sevilen moda programı Doya Doya Moda’da haftanın üçüncü gününde neler yaşanacak? İşte 26 Kasım 2020 tarihli bölümün tanıtımı…

25 KASIM YARIŞMACILARIN KOMBİNLERİNİ NASIL BULDUNUZ?

13 KASIM CUMA DOYA DOYA 

Doya Doya Moda’da her hafta olduğu gibi bu cuma da haftanın finaliyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın son gününde yarışmacılar elenmemek ve birinci olabilmek için mücadele ediyor. Doya Moda’nın 13 Kasım’da yayımlanan bölümünde yarışmacılar, günün konsepti olarak ‘Kemal’in Konseptleri’nde jüri üyelerinin karşısına çıktı. Yarışmacılar, bu konsept için 600 TL verildi. Doya Doya Moda’da yarışmacılar haftanın finalinde 10 puan üzerinden değerlendiriliyor. Bu nedenle Doya Doya Moda’da haftanın kazananı ve kaybedeni sürpriz bir isim olabiliyor.

12 KASIM PERŞEMBE DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU

Ceren:17
Funda:7
Özde:19
Rümeysa:15
Sabiha:7
Birben:14
Aleyna:19

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın birincisi olan isim 89 puan ile Doya Doya Moda Özde oldu ve altın kolye ve bilekliği kaptı.

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’da bu hafta eleme potasına Birben ve Tuğçe girdi. Elenen isim Tuğçe oldu.

- Advertisement -

More articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Latest article