17.8 C
Münih
Cuma, Eylül 24, 2021

Kolay ve Şık Saç Modelleri 2019

Must read

Saç modelleri 2019, dağınık ve salaş şekiller, sıcak renklerle hazırlanıyor. Yeni sezonda kahve tonları ve özellikle Türk Kahvesi rengi en moda saç renkleri arasında yer alıyor. Uçuk renklerin, beyaz ve grilerin yerine kadınsı ve sempatik tonlarda renklendirilen saç modelleri kullanılıyor. Pratik şekilde yapabileceğiniz trend saç modelleri şu şekildedir;

Saç Modelleri 2019

  • At Kuyruğu

Kadınların en dişi halini sunan ve cesur bir görünüm veren at kuyruğu modeli sezonun en favori saç stilleri arasında yer alıyor. Fakat kuyruklar bu sene tam tepeden değil hafif arka kısımda ve oldukça kabarık şekilde bağlanıyor. Krepe yapılarak toplanan at kuyrukları, hafif dalgalı ve dağınık görünümde sokak modasına eşlik ediyor.

2019 Saç Modelleri
  • Dağınık Topuz

Spontane yaşam tarzına vurgu yapan ve her sene en favori modeller arasında olan dağınık topuz modelleri, aksesuar eklentileri ile daha eğlenceli olarak sunuluyor. Saç bantları, fular çeşitleri, fiyonklar ve sevimli tokalarla renklendirilen dağınık topuzlar, dalgalı saçlarla kullanılıyor. Havalı topuz modeli, sezonun trendleri arasında.

şık saç modelleri 2019
  • Akan Dalga Fönü

Kalın fırça fönü olarak bilinen ve çok hafif bukleler veren dalgalı saçlar, 2019 saç modelleri arasında en hit stillerden biri. Orta boy ve uzun saçlarda sıklıkla kullanılan ortadan ayrık dalgalı saç modellerinde kabartmadan kullanım sağlanıyor. Kahve ve bronz tonlarında ışıltılar, sıcak renklerle yeni sezon saç modelleri kadınlara ekstra güzellik katıyor.

saç modelleri 2019
- Advertisement -

More articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Latest article