Mesajlaşarak Sevişmeyi Tercih Edenlerin Coşturucu Yöntemi ‘Sexting’ ile İlgili Birtakım Detaylar

0
192

Ana bacı karıştırmadan kulağıma güzel bir şeyler söyle…

Sexting denilen olayın ne olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için şöyle bir tanım yapalım: Fiziksel olarak sevişecek durumu olmayanların, mesajlaşarak sevişmiş gibi yapması. Oldu mu? Tam değil ama derdimizi anlatacak kadar oldu…

Sexting’de en önemli kural rıza ve işteşliktir sevgili arkadaşlar. Yani öyle kendi azgınlığınızla hiçbir şeyden haberi olmayan bir insana “yanıyom” diyemezsiniz. Yazışacağınız kişinin de sizinle fikir birliğinde olması lazım, yoksa biliyorsunuz ne olur? Taciz olur…

Peki yani şart mıdır yazışarak seks eylemek? Bazı durumlarda evet. Misal sevgiliniz uzaktadır, bir süre annenizgille birlikte aynı evde kalmak zorundasınızdır ya da evliliğinize heyecan katmak istiyorsunuzdur, karantinaya girmişsinizdir gibi… Bunlar olur, olabilir.

Fakat bütün imkanlar varken deliler gibi sexting yapmak da biraz tuhaf. Elbette bu öznel bakış açısı benim ve şahsımın iradesiyle ortaya konmuş bir tespit. Adama “niye normal sevişmiyoruz ki?” diye sorarlar.

He, şöyle de bir durum söz konusu. Mesela yazın ılık esen meltem rüzgarından bile tahrik olan erkek soyu, böyle yazışmaları okuyunca şahlanıp kendi kendine mutlu sona gidebilir; ki genelde gitmeyeni yok.

Kadınlar içinse biraz daha oyun gibi, ne bileyim lunaparktaki kamikazeye binmek gibi bir his yaratır bu sexting macerası. Elbette kadınların da mutlu son yaptığı görülmüştür bazı bazı.

Peki bir sexting ahlakı var mıdır? Tabii ki çeşitli yazılı olmayan kurallar da mevcut. Bu işlerin de bir raconu var dostlar, öyle kolay değil cinsel coşku yoğuşması.

Rıza ve işteşliği az evvel söylemiştik, onu geçelim. Bir diğer kural da ana bacı karıştırmamak. Yani böyle bayram ziyaretine gitmiş gibi anneden, babadan, bacıdan, gardaştan bahsetmek hem sinir bozar hem de oyundan düşürür.

Çok daha önemlisi, eski sevgiliden asla bahsetmemektir. Yani geri zekalı olmanız lazım gerçekten bunu yapmak için. Gökyüzünde huşu içinde uçmayı beklerken, yerkürenin dibine girip girip çıkarsınız mazallah.

İki taraf da “nude” (çıplak foto) konusunda hemfikirse bunda da sorun yok. Yalnız telefondan silmeyi unutmayın bu görselleri. Çünkü bir arkadaşınıza eve yeni döşettiğiniz fayansları göstermek isterken ya da işle ilgili bir şeyler göndermeniz gerekirken eliniz çarpıverir, rezil rüsva olursunuz. Gel de anlat elin adamına yokluğu, mecburiyeti… Korona bitene kadar sexting’e devam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz