Pınar Altuğ: “Sana ne”

0
46

Jülide Ateş’in sunduğu “40” adlı programa katılan oyuncu Pınar Altuğ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Haber Global ekranlarına konuk olan Pınar Altuğ, Jülide Ateş’in sorularını yanıtladı. Altuğ, “Pınar Altuğ aldatan kadın mı” sorusuna ise sert bir yanıt verdi.

Altuğ, “Sana ne ya da kime ne? Neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacım var? Ben ilk kocamla evlenirken ‘niye seviyorsun’ diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Üstelik de boşanan benim” ifadelerini kullandı.

“GEREKSİZ VE SAÇMA”

Ateş’in “3 yıl süren bir evliliğin var 2000’li yıllarda. O dönem eşinin askerdeyken senin gönlünü başkasına kaptırdığın yazılmış çizilmiş, bu iddialar üzerine boşanma gerçekleşmiş. Pınar Altuğ aldatan kadın mı” sorusuna verilen yanıt şöyle:

“Sana ne ya da kime ne! İlk kocamla evlenirken ‘Seviyor musun’ diye sordunuz mu? Hayatımın hiçbir döneminde beraberliklerimle ilgili çok açıklamalar yapan kadın olmadım. Evlendiğim zaman niye evlendin diye kimse sormadı, boşanırken sorma hakkı oldu. Biliyorsun bu bizim çok sevdiği bir şeydir. Evlenirken niye evleniyorsun diye sormaz ama, çocuğu ne zaman yapacaksın, o mu oldu diye sorar, bu mu diye sorar. Kaldı ki ben birinin yuvasını mı bozmuşum. Ben kendi evliliğimden vazgeçtim. Dolayısıyla bu beni ve onu ilgilendirir. Acayip olanı ise ne o ne ben hiç açıklama yapmadık. Herkes konuştu! Konuşmaya istedikleri gibi deva edebilirler, biz ne yaşadığımızı biliyoruz. Hele üzerinden 17 sene geçmiş ve 14 senedir başka bir adamla beraberim, evliliğim var, çocuğum var, tekrar geriye dönüp bunları konuşmak gereksiz ve saçma.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz