18.3 C
Münih
Pazartesi, Eylül 27, 2021

Büyük beden kadınlar için en iyi Koşu ayakkabısı önerileri

Must read

Koşmak eklemlerinize çok fazla baskı uygular. Bunun nedeni, vücut ağırlığınızın iki ila üç katı kadar yere çarpmanızdır. Bu nedenle, doğru türde destek, denge ve yastıklama sunan ayakkabıların seçilmesi çok önemlidir. Bu unsurlar olmadan koşucu ağrılı dizler ve diğer bacak problemleri yaşayabilir. İşte destek sunan en iyi büyük beden koşu ayakkabıları. Onlara göz atın!

Herkes şıklığına önem verir, ancak konu koşu ayakkabısına gelince ilk öncelik genellikle rahatlık oluyor. Bu nedenle koşu ayakkabısı alınırken her zaman ayağınızın ne kadar rahat ettiğine ve ayakkabının sakatlık riskini en az indiren şekilde dizayn edildiğine dikkat etmeniz gerekir. Haftalık olarak, rutin bir düzende spor yapılıyorsa, mutlaka yaptığınız spora uygun ayakkabı modelini seçmeniz gerekiyor. Şunu sakın unutmayın; yanlış seçilmiş spor ayakkabı, sağlığınızı tehdit eder. Öncelikle ayak şeklinizi tanımak ile ile başlamalısınız. Bazılarının ayağının önü geniştir, bazılarının topuğunda sorun vardır, bazıları yürürken yamuk basıyordur. Ayak şeklinizi ve sorunlarınızı bilin, spor ayakkabı alırken bunları mutlaka göz önünde bulundurun. Spor ayakkabı alırken en dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de kesinlikle nefes alabiliyor olması. Peki büyük beden kadınlar için en iyi Koşu ayakkabıları hangileri? İşte en kaliteli koşu ayakkabıları..

BÜYÜK BEDEN KADINLAR İÇİN KOŞU AYAKKABI ÖNERİLERİ

Bu koşu ayakkabısı lastik tabanlara sahiptir ve ayağın topuk vuruşundan parmak ucuna kadar doğal adımlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. 

FLUİDFLOW AYAKKABI ADİDAS KOŞU AYAKKABISI
779 TL

Bu büyük beden koşu ayakkabısı, mesafe ne olursa olsun olağanüstü geri sıçrama teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda koşarken veya koşarken sağlam ve dengeli bir tutuş sağlar ve kaymayı önler ve bu nedenle kilolu kadın koşucular için en iyi koşu ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

ULTİMASHOW AYAKKABI ADİDAS KOŞU AYAKKABISI
449 TL

DURAMO 9 KOŞU AYAKKABISI ADİDAS
434 TL

Bu güzel ve şık görünümlü koşu ayakkabısı, hem egzersiz hem de moda ifadesi için harikadırlar. Ayakkabı kumaşı, şık görünmelerini sağlayan altın bir iplikle karıştırılır.

KHOE ADAPT X KADIN KOŞU AYAKKABISI ADİDAS
579 TL

 

Bu ayakkabılarda file saya, dolgulu yaka, yumuşak astar, bağcıklar ve iz bırakmayan dış taban bulunur. Süper hafiftirler ve uzun saatler boyunca rahat ve konforlu bir uyum için nefes alabilen bir iç tabana sahiptirler. Dokulu taban, ayakkabıların sabit ve sağlam bir tutuş sağlamasını sağlar. Dört renk seçeneği bulunuyor.

NİKE EPİC REACT FLYKNİT 2 KADIN KOŞU AYAKKABISI 
649,99 TL

NİKE ZOOM SPAN 3 KADIN KOŞU AYAKKABISI
699,90 TL

- Advertisement -

More articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Latest article