İbrahim Tatlıses ve kızı Elif Ada’nın diyaloğu gündem oldu! Ayşegül Yıldız eleştirilere isyan etti

0
56

Yıllar sonra ekranlara dönen ‘İbo Show’ geçtiğimiz cumartesi akşamı 5. bölümüyle ekranlara geldi.

ELİF ADA, ‘İBO SHOW’A DAMGA VURDU

Tatlıses’in bu haftaki konukları arasında; Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Nilgün Belgün ve Mustafa Üstündağ vardı. Keyifli geçen programda sürpriz bir konuk da yer aldı.

İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız ile evliliğinden olan kızı Ada Tatlıses de programa renk kattı.

Tatlıses ile kızı Ada arasındaki maske diyaloğu ise izleyenlere keyifli anlar yaşattı. İmparator, kızına koronavirüs tedbirleri ile ilgili soru sorarken minik Ada, ‘Herkes maske taksın’ cevabını verdi. Ancak Ada’nın utangaç halleri izleyenlerin yüzünü güldürdü.

HEM AĞLADI HEM AĞLATTI

İbrahim Tatlıses’in kızına söylediği bazı sözler ise ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

Tatlıses, “Yıllardır hiç şarkı söylemedim. Yalnız başımayken bile söylemedim. Eski nağmeleri yapamam diye utandım hep. Elif Ada bana ‘baba neden şarkı söylemiyorsun, ben seni hep internetten dinliyorum’ dedi. Şimdi şarkı söylersem diyecek ki ‘bu babamın sesi değil’ ben de utandım söyleyemedim.” ifadelerini kullandı.

Tatlıses daha sonra “Kötü zamanda doğdu. İsterdim ki beni şarkı söylerken görsün. Beni affet kızım” diyerek hem kendi ağladı hem herkesi ağlattı.

te yandan programda Elif Ada’nın babası karşısındaki çekingen halleri dikkat çekti. ‘Babamla uzun zamandır görüşmüyorum’ diyen Elif Ada, ‘babanla neden görüşmüyorsun’ sorusuna ‘annem getirmiyor’ cevabını verdi.

Bu sözler gündemdeyken Elif Ada’nın utangaçlığı da konuşulan konulardan biriydi. Sosyal medyada küçük Elif Ada’ya yapılan yorumlar Ayşegül Yıldız’ı kızdırdı.

AYŞEGÜL YILDIZ İSYAN ETTİ

Ayşegül Yıldız, kızıyla ilgili yapılan yorumlara isyan etti. Yıldız, konuyla ilgili “Ya Allah aşkına çocuk babasını zaten sürekli görmediği için babasından çok utanıyor” dedi.

“Babasını hayatında ilk defa program sunarken izliyor onun şaşkınlığı ve heyecanı var. Bir de ilk defa stüdyoya girmiş o kadar kamera içinde babası çağırınca ‘gitmeyeceğim’ dedi. Zorla ikna ettik. O çocuk daha 7 yaşında ve orada şok olmuş halde. Hemen yine kafası farklı çalışan arkadaşlar sallamış da sallamış”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz