14.7 C
Münih
Salı, Eylül 28, 2021

ABD’li oyuncu Katherine McNamara, Altın Küre’ye dekoltesiyle damga vurdu! Sadece göğüs ucunu kapadı

Must read

24 yaşındaki ABD’li oyuncu Katherine McNamara, Golden Globe ödüllerinde giydiği dekolte elbisesiyle gözleri şaşı etti.

Happyland dizisindeki Harper Munroe ve Shadowhunters dizisindeki Clary Fray rolleriyle tanınan 24 yaşındaki Katherine McNamara, zümrüt rengi işlemelerle süslü elbisesiyle vücudunu sergiledi.

Pembe tonlu saçları ve transparan elbisesiyle göz dolduran aktris, bu da yetmezmiş gibi bacak dekoltesiyle gözleri adeta şaşı etti.

Uzun bacaklarını sergilemekten kaçınmayan Katherine’in, transparan elbisesine rağmen göğüs ucunu bantla kapatması da gözlerden kaçmadı.

Güzel aktris Altın Küre sonrası düzenlenen partiye ise jartiyer çorabıyla katıldı…

Katherine McNamara kimdir?

Katherine Grace McNamara, 22 Kasım 1995’te doğan Amerikan aktris. MTV komedi dizisi Happyland’de oynadığı Harper Munroe ve Freeform fantezi dizisi Shadowhunters’da oynadığı Clary Fray karakterleri ile tanınıyor. Yedinci sezonda başlamak üzere Arrow dizisinin setine katıldı. Oliver Queen ve Felicity Smoak’ın kızı Mia Smoak’ı canlandırdı.

McNamara, Ursula ve Evan McNamara’nın tek çocuğu olarak Kansas City, Missouri’de dünyaya geldi. Lee’s Summit, Missouri’de yetiştirildi ve sonrasında Los Angeles, California’ya 2011 yılında taşındı.

McNamara büyürken, ileri seviye bir öğrenci olduğu için evde eğitim gördü ve lise diplomasını 14 yaşındayken aldı. 17 yaşındayken McNamara işletme lisansını, derslerin bir çoğunu internet üzerinden tamamlayarak Draxel Üniversitesinden aldı. Kasım 2015’te, Johns Hopkins Üniversitesinde ekonomi alanında yüksek lisans yaptı.

Disney XD’nin Kickin’ It dizisinin üç bölümünde Claire rolü ile gözüktü. Ardından Disney Channel dizisi Jessie’de Emma Ross’un rakibi Bryn Brietbart’ı oynadı. Nickelodeon dizisi The Thundermans’in bazı bölümlerinde de gözüktü. McNamara, MTV dizisi Happyland’de Harper Munroe rolünü oynadı. McNamara’nın, 2015 yılında The Fosters’ın üçüncü sezonunda Kat rolünü oynayacağı açıklandı.

6 Mayıs 2015’te McNamara’nın, Shadowhunters’da başrol Clary Fray’i oynayacağı açıklandı. İlk müzikal yayını, “Ember” adındaki orijinal şarkı, dizinin ikinci sezon finalinde kullanıldı. The Maze Runner filminin devamı Maze Runner: The Scorch Trials’da Grup B’nin ortak başkanı Sonya’yı canlandırdı.

Sonya rolünü, 2018 devam filmi Maze Runner: The Death Cure ile devam ettirdi. Eylül 2018’de McNamara, Arrow’un yedinci sezonunda Oliver Queen ve Felicity Smoak çiftinin kızı Mia Smoak karakterini oynadı.

Daha sonrasında Arrow’un sekizinci ve final sezonunda kadrolu bir şekilde oynayacağı açıklandı.

- Advertisement -

More articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Latest article