Romee Strijd, hamilelik sürecini paylaştı

0
67

25 yaşındaki Victoria’s Secret meleği Romee Strijd, geçtiğimiz günlerde ilk kez annelik heyecanını yaşayarak Mint adını verdiği kızını kucağına aldı.

Strijd, hamilelik sürecini fotoğraflardan oluşan bir mini belgesel haline getirdi.

Beğeni yağdı

Hamileliğinin farklı dönemlerinde göbeğini açıkta bırakacak şekilde fotoğraf çektiren ünlü model, fotoğrafları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Strijd, bebeğini kucağına aldığı anı da yayınlamayı ihmal etmedi.

Annelik heyecanını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dile getiren model, “Mint van Leeuwen! Sonunda seni kollarıma aldığım için kendimi çok bahtiyar hissediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü model, geçtiğimiz aylarda, “Yedi yıl boyunca regl görememe sebebiyle, iki yıl önce Polikistik Over tanısı konuldu. Anne olamamak ve Lauren ile en büyük hayalimiz olan aile kuramamaktan korkuyorduk. Sonrasında benim Polikistik Over’ımın normal bir sendrom olmadığını anladım. Benimki vücudumun uçuş moduyla savaşmasından kaynaklanıyordu. Yani stresle savaşmaktan. Herkesin yapısı farklı ama bu kadar tempo bende bu sonucu yarattı. Doğal tedavi yöntemlerini denedim. Doğru egzersizleri yaptım, vücudum için doğal kiloya ulaştım ve kilo vermek için kendimi zorlamadım. Ayrıca doğal gıda takviyelerini denedim. Akupunktur yaptım ve ülkem Hollanda’yı daha sık ziyaret edip, ailemle vakit geçirdim.” açıklamasını yapmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz