Venüs Yay burcuna geçiyor

0
145

Venüs 15 Aralık tarihinde Yay burcuna geçti ve 8 Ocak 2021 tarihine kadar da burada kalacak. Yay burcu ateş elementinin değişken nitelikte olanıdır. Venüs aşk hayatımızı, neler keyif aldığımızı, zevklerimizi anlatır genel anlamda.

İlişkilerde girişken olacağız

Venüs Yay burcunda olduğunda aşk ilişkilerimiz daha sıcak ve cesur olacaktır. Daha sosyal olacağız bu dönemde. Partnerimizle birlikte seyahatlere katılabiliriz. Maceralı ve eğlenceli aktivitelerden keyif alacağız. Heyecan aradığımız bir dönem olacak. Ancak ilişkilerde ne kadar sıcak olsak da asla kısıtlanmak istemeyeceğiz. Bu çok sevdiğimiz kişi tarafından da yapılsa baskı altında olmak en dayanamayacağımız şey olacak. Aşk ve ilişkilerde, sevgide özgür olmak isteyeceğiz. Aşk ilişkilerimizde girişken olacağız. Bir türlü duygularını açamayanlar için bu süreç cesaretle aşkını dile getirmek için en uygun zaman.

Değişken bir burç olması nedeniyle ilişkiler gezegeni Venüs buradayken hemen sıkılıp başka birine karşı ilgi duymakta olasılıklar arasında elbette. Zaten Venüs buradayken sevgi ve aşk ilişkilerinde derinleşmekten Ziyade yüzeysel ilişkiler kuracağız. Yay burcu aynı zamanda yabancılar, yurtdışı ve farklı kültürler ile de bağdaştırılır. Bu süreçte yabancı kişilere ilgimiz, alakamız artabilir. Yurtdışından birileriyle sevgi ve aşk ilişkilerine girebiliriz. Farklı kültürlere ilgimiz artabilir, onların tarzlarını beğenebiliriz. Yabancı Kültürlerin dokusu olan dekoratif eşyalar alabiliriz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz