BAE Futbol Federasyonu: Katarlı Hakem İstemiyoruz!

0
756
BAE Futbol Federasyonu: Katarlı Hakem İstemiyoruz!
BAE Futbol Federasyonu: Katarlı Hakem İstemiyoruz!

Birleşik Arap Emirlikleri Futbol Federasyonu, Tayland ile gerçekleştirecekleri maçta görev yapacak Katarlı hakemlerin değişimi için FIFA’ya başvurduğunu açıkladı.
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Futbol Federasyonu’nun, 2018 FIFA Dünya Kupası Asya Elemeleri’nde Tayland ile gerçekleştirecekleri maçta görev alması beklenen Katarlı hakemlerin değişimi için FIFA’ya başvuruda bulunduğunu dünya kamuoyuna duyurdu

TAYLAND-BEA MAÇININ HAKEM DÖRTLÜSÜ KATARLI

“El-Halic” ve “El-İttihad” televizyonlarının haber metinlerine göre, Birleşik Arap Emirlikleri Futbol Federasyonu, FIFA’dan, salı günü Tayland ile gerçekleştirecekleri maçı yönetecek Katarlı hakemlerin değişimi için FİFA’ya başvuruda bulundu. Tayland’ın başkenti Bangkok’ta 13 Haziran’da oynanacak maçın Katarlı hakem dörtlüsü, Fehd Cabir el-Merri, Yusuf eş-Şemri, Cuma Elburaşid ve Suud el-Azbe’den oluşturulmuştu..

Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Bahreyn, Mısır ve Yemen, pazartesi günü Katar’la tüm diplomatik ilişkilerini kestiklerini duyurmuştu.

YİNE BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ BARCELONA FORMASI GİYENE 15 YIL HAPİS CEZASI VERECEĞİNİ DUYURMUŞTU

Birleşik Arap Emirliklerinde Barcelona forması giyene 15 ay hapis cezası verilecek. Birleşik Arap Emirlikleri Barcelona’nın sponsoru Katar’ın olduğunu belirterek bunu ülkeleri içinde giyenlere 15 yıl hapis cezasının uygulanacağını belirtti.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.