Fazla güldüğü için karısını öldürdü

0
428
Fazla güldüğü için karısını öldürdü
Fazla güldüğü için karısını öldürdü
ABD’li Manzanares, Alaska’da birlikte yat turuna çıktığı karısını ‘kendisine güldüğü için’ öldürdü. FBI kadının ölümünü araştırırken Manzanares ‘Hayatım mahvoldu’ diyerek yakındı.

Sputnik’in CNN’den aktardığına göre, Kenneth Ray Manzanares adındaki Utahlı adam, Alaska açıklarında seyreden the Emerald Princess yatında karısını öldürdü. FBI, cinayetin tanıklarından birinin, zanlıya eşine ne olduğunu sorması üzerine Manzares’in ‘Bana gülmeyi bir türlü kesmedi’ dediğini aktardı.

‘Hayatım mahvoldu’

Şikayet üzerine çiftin bulunduğu kamaraya gelen güvenlik ve sağlık personeli, Manzanares’i ellerine kan bulaşmış, eşini de başından yaralanmış halde buldu. FBI, bir diğer görgü tanığın da Manzares’in, karısını geminin balkonuna doğru sürüklediğini, daha sonra tekrar kamaraya götürdüğünü söylediğini kaydetti. Olayın ABD karasularında meydana gelmiş olmasından dolayı FBI müdahil oldu ve konuyla ilgili 200’ün üzerinde görüşme gerçekleştirdi. FBI’ın incelemeleri devam ederken “Hayatım mahvoldu” dediği öğrenilen Manzares, tutuklu yargılanmak üzere götürüldü.

​Emerald Princess’i yöneten Princess Cruises konuyla ilgili bir açıklama yaparak ölümün ‘aile içi şiddet’ sonucu meydana geldiğini söyledi.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.