Macron: Zamana yayılmış bir devrimden korkmamalı

0
374
Macron: Zamana yayılmış bir devrimden korkmamalı
Macron: Zamana yayılmış bir devrimden korkmamalı
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, “Hedefimiz ortak yeni jenerasyon uçak edinmektir” dedi.

Merkel, “Güveliğimiz konusunda farlı görüşlere rağmen

Dijital alanda işbirliğinde ilerlemenin önemli olduğunu sözlerin ekleyen Merkel, “Euro bölgesinin dengede tutulması ve geliştirilmesi konusunda mutabıkız. Avrupa’daki duraksamanın gerilemeye sınırı olduğunu biliyoruz. Her zaman Euro Bölgesi ve AB’nin güçlü olması her zaman yararımıza. Bu nedenle Fransız reformlarını yakından takip ediyoruz” dedi.

Macron: “Zamana yayılmış bir devrimden korkmamalı”

Fransa Cumhurbaşkanı Macron ise 2018 ortasına kadar ortak yok haritası hazırlanması hedeflediklerini anlatarak, “Bu derin bir devrimdir. Ama pasifik, yapılandırılmış ve zamana yayılmış bir devrimden korkmamalı” dedi. “Hedefimiz ortak yeni jenerasyon uçak edinmektir” diyen Macron, bunların çok ağır projeler olduğunu, her iki ordu ve hükümet için de ağır olacağını ifade etti. Amaçlarının ortak Araştırma-Geliştirme başlatmak olduğunu söyleyen Fransız Cumhurbaşkanı Macron, daha sonra bu bilgileri her iki orduda kullanmak istediklerini açıkladı.

Öte yandan, Elysee’nin açıklamasına göre yeni model Kaplan Helikopter ve hava-kara taktik misilleri üzerine de ortak çalışılacağı ve askeri taşıra aracı üretecekleri öğrenildi.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.