Profesör Girdiği İddiayı Kaybetti! Kendi Kitabını Yedi!

0
426
Profesör Girdiği İddiayı Kaybetti! Kendi Kitabını Yedi!
Profesör Girdiği İddiayı Kaybetti! Kendi Kitabını Yedi!

İngiliz Profesör Matthew Goodwin, İngiltere seçimlerinden önce “İşçi partisi yüzde 38’i geçerse kitabımı canlı yayında çatır çatır yerim” dedi. Girdiği iddiayı kaybeden profesör, sözünü tutup kitabı canlı yayında çatır çatır yedi. Çünkü İngiltere Seçimlerinde İşçi Partisi yüzde 40 oy almıştı.

‘’İŞÇİ PARTİSİ YÜZDE 38’İ GEÇERSE KİTABI YERİM DEDİ’’ İŞÇİ PARTİSİ YÜZDE 40 OY ALINCA KİTABINI YEDİ

İngiliz Profesör Matthew Goodwin, İngiltere seçimlerinden önce “İşçi partisi yüzde 38’i geçerse yazmış olduğum kitabımı canlı yayında çatır çatır yerim” dedi.Nitekim işçi partisi İngiltere seçimlerinden yüzde 40 oy aldı bunu üzerine İngiliz Profesör Matthew Goodwin kitabını canlı yayında yedi.

Skynews kanalına canlı olarak telefonlar bağlanan Profesör Matthew Goodwin “Sonuçlar beklediğimden çok da fazla çıkmadı yüzde 2 fazla çıktı ama ben sözümün tutayım” dedi ve kitabından koparttığı bir sayfaları yemeye başladı.

Sputnik’in aktardığına göre, Profesör Matthew Goodwin yayından sonra kitabı yediği anın videosunu sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

Kitabını çatır çatır yiyen Profesör Matthew Goodwin’in sözünü tuttugunu dile getirerek keşke siyasetçilerde verdikleri sözüleri kendisi gibi tutsa dileklerinde bulundu.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.