sinop-haber Son dakika… İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı

0
407
sinop-haber Son dakika... İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı
sinop-haber Son dakika... İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı
Barcelona’daki terör saldırısının ardından güvenlik görevlilerinin saldırganı arama çalışmaları sürüyor. Polis, şüpheliyle ilgili fotoğraf yayımladı. Fotoğrafın yayımlanmasının ardından şüphelinin gözaltına alındığı iddia edildi. İspanyol basını, polisle çatışmaya giren başka bir şüphelinin ise vurularak öldürüldüğünü duyurdu. Öte yandan saldırıda kullanılan beyaz minibüsü kiralayan kişi olduğu tespit edilen ve minibüsün içerisinde pasaportu bulunduktan sonra tutuklanan şüpheli Driss Oukabir’in, polise verdiği ifadesinde olay gerçekleştiği esnada Barcelona’da olmadığını, pasaportunun ise kardeşi tarafından çalındığını ileri sürdüğü bildirildi.

Son dakika... İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı Polisin yetkililerine göre, şüpheli Fas asıllı İspanyol vatandaşı Driss Oukabir olarak açıklandı.

Son dakika... İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı Teröristin kimliğinin açıklanmasının hemen ardından İspanyol yerel basını Oukabir’in yakalandığını duyurdu.

Son dakika... İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı Katalan Yönetimi de yaptığı açıklamada saldırıyla ilgili olarak 2 şüphelinin yakalandığını belirtti.

1 şüpheli vuruldu

Son dakika... İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı LaVanguardia gazetesinin haberine göre, polisle çatışmaya giren bir şüpheli vurularak öldürüldü.

Son dakika... İspanyol polisi teröristin kimliğini açıkladı sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.