Ukraynalı First Lady’den Washington Çıkarması!

0
542
Ukraynalı First Lady'den Washington Çıkarması!
Ukraynalı First Lady'den Washington Çıkarması!

ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Ukraynalı First Lady Melania Trump, eşi Trump’ın başkan olarak seçilmesiyle birlikte First Lady olmasının 5 ay sonrasında Beyaz Saray’a intikal etti. Yeni evinin penceresinden çektiği bir fotoğrafı sosyal medyaya yükleyen Melania Trump, “Yeni evimizde yaşayacağımız vakitler nedeniyle çok sevinçliyim” şeklindeki cümleyi fotoğrafın altına ekledi.

Melania Trump, sosyal medyadaki sayfasından sunduğu bildiride, “Yeni ve sıcacık yuvamızda birbirinden güzel zamanlarımız olacak, teşekkürler Amerika, yeniden güçlü Amerika!” şeklindeki cümleleri paylaştı.

TÜM WASHİNGTON AYAKLARININ ALTINDA

Trump, sosyal medya hesabındaki sayfasında Beyaz Saray’daki Kırmızı Oda’nın camlarından dışarıda uzanan geniş manzarayı takipçileri paylaşarak fotoğrafta Washington Anıtı’nın da bir kısmını da içerecek şekilde paylaştı.

“First Lady” Melania Trump’ın 11 yaşındaki oğlu Barron’un eğitimine yaz tatili arası verilene değin, okul ile ev arasındaki mesafenin kısa sürmesi sebebiyle New York’taki Trump Tower’da ikamet etmeyi tercih ettiği biliniyordu.

20 Ocak’ta devlet başkanlığı için seçilmiş bulunan Trump’ın eşi Melania Trump’ın Beyaz Saray’da yaşama kararı alması, ABD’liler tarafından doğru bulunmayıp yadırganmıştı. Ayrıca kıyafetleriyle de adından sıkça söz ettiren First Lady’nin tercihleri, ABD First Lady’leri arasında en şık Başkan eşi olarak anılmasına sebep oluyordu. sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.