E-Ticaret Devi Bukoli Faaliyetlerini Durdurdu

0
1266
E-Ticaret Devi Bukoli Faaliyetlerini Durdurdu
E-Ticaret Devi Bukoli Faaliyetlerini Durdurdu

Geçtiğimiz haftalarda faaliyetlerini sonlandırma kararı alan Markafoni’den sonra bir kapanma kararı da Bukoli şirketinden geldi. Borusan firması, internet alışverişlerinde yaşanan teslimat sorunlarına çözüm geliştirmek için iki sene önce geliştirdiği Bukoli’yi faaliyetlerini durdurup kapatma kararın aldı. Bukoli, Haziran sonu itibariyle faaliyetlerine son verecek.

MARKAFONİ’DEN SONRA BUKOLİ’DE KAPATTI

Geçtiğimiz günlerde faaliyetlerini durduran Markafoni şirketinden sonra Borusan Otomotive ait olan Bukoli firması da Haziran ayı itibariyle şirket faaliyetlerine son vereceğini duyurdu.

Bukoli adına iş ortaklarına gönderilen bildiride şirketin faaliyetlerine son verileceği duyuruldu.
2015 senesi Nisan ayında faaliyetlerine başlayan Bukoli, kısa sürede hızlı bir şekilde büyüme göstermişti. Şirket 6 yıl sonunda

İstanbul’da 3 bin 500 teslimat noktasına ulaşmak istiyordu.Takip eden 1.5 yıl içerisinde de İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’ya hizmet götürmeyi hedef listesine koymuştu.

Bukoli’nin neden faaliyetlerini durdurup kapandığına dair henüz net bir bilgiye ulaşılamadı. Şirketin kısa süre içerisinde yazılı bir açıklama yapması bekleniyor.

E-ticaret devleri bir bir kapanmaya devam ediyor.Geçtiğimiz dönemde Markafoni-Limango gibi E-ticaret devlerinden sonra Borusan Otomative ait olan Bukoli firmasıda kapatma kararı aldığını duyurdu.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.