Zorlu Holding, Toshiba İçin Kolları Sıvadı!

0
656
Zorlu Holding, Toshiba İçin Kolları Sıvadı!
Zorlu Holding, Toshiba İçin Kolları Sıvadı!

Zorlu Holding’in üst düzey yöneticisi Ömer Yüngül, Toshiba’nın Televizyon bölümü için teklif yaptıklarını bildirerek, “Şimdi incelenme aşamasında. Bizimle beraber teklif veren firma sayısı 5 ya da 6. Toshiba konusunda karar 1-1,5 ay içerisinde olabilir.” dedi.

TOSHIBA’NIN LİSANS HAKKI ZORLU HOLDİNG’DE

Toshiba’nın Televizyon bölümü ile aşırı büyüklükteki bir varlığın kendilerinin olacağıyla ilişkili sual üzerine Yüngül, “Bu durumu söylemek çok zor. Çünkü çok ayrı ramlar bulunuyor. Toshiba’nın Avrupa’daki lisans hakkı Zorlu Holding’de. Bundan dolayı biz zaten bizim güçlü pazarımızda bunu yapıyoruz. Diğer alanlarla ilgili en az 6-7 milyonluk satış adedi sağlanması gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

“HEDEF BÜYÜTECEĞİZ”

Ömer Yüngül, Toshiba’nın Televizyon bölümü kendi bünyelerine katmaları halinde nasıl hedef büyüteceklerine ilişkin sual üzerine de, küresel hedef koyacaklarını belirterek şöyle konuştu: Çin, Japonya, Amerika… Bütün dünyada, her yerde varlar. İmalat birimleri de bize katılacak. Ama şimdi fazla fabrikaları yok.” diye konuştu.
“Toshiba’nın Televizyon bölümü bünyenize katmanız durumunda yeni fabrika açacak mısınız?” sorusuna da Yüngül, “Olursa, durumu değerlendirip karar vereceğiz. Ama bunu söylemek için henüz erken.” karşılığını verdi. sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.