Kırmızı Fularlı Teröristin Ailesi Kobani’de!

0
385
Kırmızı Fularlı Teröristin Ailesi Kobani'de!
Kırmızı Fularlı Teröristin Ailesi Kobani'de!

Gezi olaylarının baş teröristi ‘Kırmızı fularlı kız’ lakaplı terörist Ayşe Deniz Karacagil, 2 hafta önce Suriye’de gebertilmişti.Gezi olayları zamanında Kırmızı Fularlı Kız olarak adeta bir kahraman gibi lanse edilen terörist’in ailesi Kobani’ye gitti.

KIRMIZI FULARLI TERÖRİST SÜRİYE’DE GEBERTİLMİŞTİ

Kırmızı fularlı Terörist Antalya’da ikamet eden ailesinin Kobani’ye gitmesinin ardından PKK’lı teröristler, bugün kırmızı fularlı terörist için cenaze merasimi gerçekleştirecek.

Annesi Nuray Erçağan, 2015 genel seçimlerinde Antalya’dan 4.sırada HDP milletvekili adayı olarak gösterilmişti.

GEZİ DÖNEMİNDE BİR TAKIM SATILMIŞ MEDYA TARAFINDAN ‘KAHRAMAN’ OLARAK LANSE EDİLMİŞTİ

Gezi olayları zamanında Kırmızı Fularlı Kız olarak adeta bir kahraman gibi lanse edilen bu terörist Karacagil’in DEAŞ’la yaşanan sıcak çatışmada öldürüldü.

Gezi olaylarından sonra 2014’ün Mayıs ayında eli kanlı terör örügütü olan PKK’ya katılan, terörist elebaşlarından Murat Karayılan’ın yanında eğitim alıp Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ile çatışmalara giren ‘Destan Yörük’ kod adlı terörist Karacagil’in, Kato Dağı’nda yapılan son operasyonlarda etkisiz hale getirildi.

Terörist Karacagil’in cesedi ise eli kanlı örgüt üyelerince bölgeden kaçırılmıştı. Terör Örgütü üyesi kırmızı fularlı kızın anne-babası bugun Kobaniye gitti.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.