Ne Yapacaklarını Şaşırdılar! FETÖ’den Rüya Seansı

0
470
Ne Yapacaklarını Şaşırdılar! FETÖ’den Rüya Seansı
Ne Yapacaklarını Şaşırdılar! FETÖ’den Rüya Seansı

Hain Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), cezaevlerindeki örgüt mensuplarının çözülmesini engellemek adına devamlı olarak “kurtulacakları” yönünde rüya seanslarına başlarken, davalardan mahkumiyet kararlarının çıkması FETÖ’cüleri hayal kırıklığına uğrattı.

Eskişehir Ağır Ceza Mahkemesi’nin, FETÖ davasında yargılanan Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi personeli 18 sanığa Haziran 5’ te görülen duruşmada ceza yağdırmasından sonra FETÖ’nün cezaevlerindeki üyelerini diri tutmak, çözülmelerini engellemek için başvurduğu rüya yalanlarına da başladığı belirlendi.

DAĞILMIŞ HALDELER

Eskişehir’De görülen duruşmadan bir gün sonra tutuklu Serdal K.’yı görmeye giden eşi Demet K.’nın ziyaretinden cezaevlerindeki FETÖ’cülerin hayal kırıklığına uğradığı belirlendi. Serdal K., eşi Demet K.’ya “Dünkü duruşmadan sonra örgüte mensup olanlar dağıldı, bayağı kötü oldu herkes. Umutsuzluk son” ifadesini kullanıyor.

BÖYLE SAÇMALIK GÖRÜLMEDİ! RÜYA VERECEKMİŞ

Serdal K.’nın bu sözlerinden sonra ise eşi Demet K.’nın, FETÖ’cüler tarafından görülmüş gibi kurgulanan bir rüyadan bahsetmeye başlaması ise dikkat çekti. “Çok güzel rüyalar var. Sana bir tane rüya vereceğim ama bunu kafanda iyi tutman lazım” gibi söylemlerde bulunan Demet K., Hz. Ömer, Hz. Ebubekir ve Abdulkadir Geylani’nin olduğu masaya Hz. Muhammed’in (S.A.V.) geldiğini, ardından cezaevinin kapılarının açıldığını ve tüm tutukluların sofraya geldiğini anlatarak FETÖ’cülerin Ramazan ayında çıkacaklarına dair hayali bir beklentinin olduğunu belirtti. sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.