Gençleşmek için botoksa gerek yok

0
550
Gençleşmek için botoksa gerek yok
Gençleşmek için botoksa gerek yok

Gençleşmek için botoksa lüzum değil

Gençleşmek için botoksu bir kenara bırakın, hipnozla gençleşmeyi deneyin. 12-06-2017 10:24:12 GüzellikBotoks yaptırmayı mı düşünüyorsunuz? Her Tarafta düşünün, çünkü hipnoz size hap tedavilerine, yüz gençleştirme ve kırışıkları gerdirme tedavilerine doğal bir alternatif sunuyor.

Bilirkişi Klinik Psikolog ve Hipnoterapist Mehmet Başkak, hipnozun dermatolojide kullanımına ilişkin bilgiler verdi.

Cilt sorunlarını hipnozla aşın

Hipnoz, deri sorunlarının tedavisinde daima başarıyla kullanılagelmiştir. Metobolizmanın, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de oldukça pozitif kullanılan bir usul. Bilinçaltı düzeyde gerçekleşen ikna ve oluşturulan zinde inanç, tüm bünyeyi etkiler. Hoş bir bakış açısı bütün fizyolojide hoş sonuçlar oluşturur. Bu açıdan hipnozun güzelliğinizi olumlu etkileyecek bir fazla faydası – yorgun yüz kaslarını yeniden can vermek, kan akışını artırmak ve cildinizin doğal parlaklığını geri kazandırmak gibi – vardır ve bunların hepsi botoksa doğal bir alternatif sunabilir.

Endorfin kokteyli üretirsiniz

Hipnoz etkisi, botoksa aynı fakat bambaşka bir şekilde çalışır. Temelde, hipnoz aşağı, kendinizle, hayatla ve bulunduğunuz yaş dönemi ve görünüşünüzle ilgili negatif duygular temizlenip, rahatlamaya başladığınız andan itibaren mutlu, olumlu duygulara ve hislere odaklanmaya başlarsınız; daha sonra beyniniz güçlü bir “endorfin kokteyli” üretmeye başlar.

Cildinizde mutlu kimyasallar dolaşır

Hipnozun sağladığı güzel ve huzurlu psikolojik zeminde, mutlu kimyasallar cildin aşağıda dolaşmaya başlar, yüzünüzdeki kan akışını artırarak renk, doku ve nem seviyelerini artırır. Mutlu kimyasallar, yüz kaslarınızı rahatlatan ve gerginliği artıran gerginlik hormonlarını azaltan bir sinyal gönderir. Beş büyük yüz adale grubunun gevşemesine yardımcı olur. Bütün bunlar yüz gerginliğini yumuşatır ve cildinizde derhal bir iyileşme, parlaklık ve canlılık sağlar.

Alımlılık sisteminin arkasındaki ilke, kendimizle ve yaşamla barışarak, derin ve kuytu bir farkındalık durumunda kalırken ve yüzünüzde dolaşımı özendirme ederken beş büyük yüz kas grubunun gevşemesine yardımcı olmak ve iki anti-yaşlanma veya yaşlanmayı, kırışmayı yavaşlatma süreci oluşturmaktır.

Siz de kendinize uyglayabilirsiniz

Özellikle kendi kendinize bunu yapabileceğiniz otohipnoz bilgisine sahip edinmek ve her gün kendinize 5-10 dakika dağıtmak süreç içerisinde sizi fazla mutlu edecek sonuçlar oluşturabilecektir. Hipnozu ahenkli kullandığınızda, yüz kaslarınızın her zaman gevşemesinin, kırışıklıkları ve yüz her tarafında gözden düşmüş çizgileri, botoksun yaptığı gibi yumuşattığını bulacaksınız; üstelik yüz ifadenizi bozacak bir tehlike yaşamadan. Otohipnoz, keza psikolojinizin hem cildinizin güzelleştirilmesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kendi kendine kullanım yöntemidir ve öğrenmesi basittir, yalnızca günde 5-10 dakika ile bir süre sonradan kendinizi daha canlı ve cildinizi daha güzelleşmiş bulabilirsiniz. Bu tekrarı ne değin çok yaparsanız o kadar çok netice alacaksınız.

Bu işlemler bununla birlikte zihninize de fantastik bir tazelenme imkanı sunar. Mutlu bir ciltle daha genç görünürsünüz.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.