Bülent Ersoy Sokak Satıcısı Çocuğa Öyle Bir Bahşiş Verdi ki!

0
392
Bülent Ersoy Sokak Satıcısı Çocuğa Öyle Bir Bahşiş Verdi ki!
Bülent Ersoy Sokak Satıcısı Çocuğa Öyle Bir Bahşiş Verdi ki!

Diva olarak da anılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy, sokak satıcısı çocuğa 200 TL bahşiş verdi. Show TV ekranlarında 21 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak olan ‘Dünya Güzellerim’ programında, Hindistan’da yapılan çekimlerde çimenlerde yılan sokması sonucu apar topar hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy, “Zavallı hayvan, döndü döndü ruhunu teslim etti” ifadelerini kullandı.

Diva olarak da anılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve modacı Nur Yerlitaş, önceki gece Arnavutköy Atlas Balık’ta magazin muhabirleri tarafından görüntülendi. Sahur yapan ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, Show TV ekranlarında başlayacak olan ‘Dünya Güzellerim’ programının çekimlerinde yaşadığı yılan sokma olayıyla ilgili ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, “Yılan beni soktu, öldü. Benim zehrim daha güçlü geldi. Zavallı, garip hayvan döndü döndü ruhunu teslim etti. Bir de çantayla kafasına vurdum” açıklamasını yaptı.

Hindistan’daki yılanın kendisinden korktuğunu ifade eden ve bir ay boyunca en çok et yemeyi özlediğini belirten ünlü sanatçı Bülent Ersoy, “İneğe tapıyorlar. Yolun ortasında yürüyorlar, asla kesmek falan yok” ifadelerini kullandı.
sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.