‘İçerde’ Dizisinin Final Bölümünde Neler Olacak? Mert Ölüyor mu?

0
646
'İçerde' Dizisinin Final Bölümünde Neler Olacak? Mert Ölüyor mu?
'İçerde' Dizisinin Final Bölümünde Neler Olacak? Mert Ölüyor mu?

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kitleyen, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği ‘İçerde’ dizisinin büyük final bölümüne dair detaylar ortaya çıkmaya başladı. Reyting rekorları kıran ve dizinin fanları tarafından final bölümü büyük merakla beklenen ‘İçerde’ dizisinin büyük finalinden ilk sahne de yayınlandı.

“UMUT’U ALDILAR”

Büyük bir krizle ağlayarak eve gelen gazeteci Eylem’in, “Umut’u aldılar. Celal aldı Umut’u, Celal. Ölmemiş işte ölmemiş” ifadeleri üzerine, Sarp ve Mert’in annesi Füsun’un “Oğlum” diyerek yere düştüğü anların ilk sahnesi izleyenleri ekran başında heyecanlandırdı.

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini konu edinen sevilen dizi İçerde’nin başrollerinde; Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Herkes tarafından ilgiyle izlenilen dizi 19 Haziran Pazartesi günü final bölümüyle saat 20:00’da ekranlara gelecek.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.