‘Survivor 2017’ Yarışmasında Nefes Kesen Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazanacak?

0
467
'Survivor 2017' Yarışmasında Nefes Kesen Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazanacak?
'Survivor 2017' Yarışmasında Nefes Kesen Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazanacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan’ın sunuculuğunu üstlendiği ‘Survivor 2017’ yarışmasının nefes kesen yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Detaylar haberimizde…

Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Survivor 2017’ yarışmasında mücadele eden gönüllüler ve ünlüler takımı dokunulmazlık oyunu için kıran kırana mücadele ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kitleyen ‘Survivor 2017’ yarışmasının büyük finaline çok az bir zaman kaldı. Ünlüler ve gönüllüler takımın kıyasıya mücadele eden yarışmacılar artık takımlar halinde değil, bireysel olarak oyunlarda performanslarını gösterecekler. Reyting rekorları kıran ‘Survivor 2017’ yarışmasının yayınlanacak olan yeni bölümü, kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu oynanacak.

SEMA APAK’TAN KIBRIS YORUMU

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Survivor 2017’ yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden Sema Apak, Kıbrıs’a en güçlü dörtlünün gitmesi gerektiğini belirterek, ‘Ben Serhat, İlhan ve Ogeday ile Kıbrısta olmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.