Survivor Sabriye’den Flaş Açıklama: ‘Eski Sevgilim Başkasıyla Nişanlandı’

0
517
Survivor Sabriye'den Flaş Açıklama: 'Eski Sevgilim Başkasıyla Nişanlandı'
Survivor Sabriye'den Flaş Açıklama: 'Eski Sevgilim Başkasıyla Nişanlandı'

Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Sabriye, geçmişine dair flaş açıklamalarda bulundu. TV8 ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Survivor 2017’ yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden yarışmacısı Survivor Sabriye, eski sevgilisiyle yaşadıkları olayları anlatıp ağladı. Ünlüler takımının en çok konuşulan isimlerinin başında gelen Sabriye Şengül, geçmişte eski sevgilisiyle yaşadığı anılarını anlatırken hem ağladı hem de ağlattı.

”DOĞUM GÜNÜNE ÇAĞIRMADI”

Eski sevgilisinin yaş günü için biriktirdiği paralarla kazak ve çiçek aldığını ifade eden Survivor Sabriye, sevgilisinin hediyeyi alıp, evindeki yaş günü partisine kendisini çağırmadığını açıkladıktan sonra şu ifadeye yer verdi: “Her halde beni yakıştıramadı”

Reyting rekorları kıran ‘Survivor 2017’ yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden yarışmacısı Survivor Sabriye, ‘hediyeyi verdikten sonra da hiçbir zaman üzerinde görmedim” diyerek, herkese duygu dolu anlar yaşattı. Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Sabriye’den ayrılan eski sevgilisi, ailesinin istediği kızla nişanlanmış. Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Sabriye, bu açıklamayı yaparkan gözyaşlarını tutamayıp, “Dövüş sporuna başladığımdan beri hayatım değişti. Hangi avukatın, doktorun kızı dövüş yapar ki… İçimdeki birikimlerin intikamını ringten alıyorum” açıklamasını yaptı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.