Zengin İş Adamı Ali Ağaoğlu İftar Yemeği Verdi!

0
481
Zengin İş Adamı Ali Ağaoğlu İftar Yemeği Verdi!
Zengin İş Adamı Ali Ağaoğlu İftar Yemeği Verdi!

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, geride bıraktığımız akşam yakın dostlarına iftar yemeği verdi. Babası vefat ettikten sonra aile işlerinin başına geçen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, geride bıraktığımız akşam yakın arkadaşları ve iş ortaklarına Maslak 1453’te iftar yemeği verdi.

Son dönemlerde magazin dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı dolayısıyla verdiği iftar yemeğine; emlak konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Emlak Konut GYO Genel Müdür Yardımcısı Metin Tekin ve Sinan Ayoğlu, Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Levent Uysal ile birlikte Ağaoğlu Şirketler Grubu yönetim kurulu üyelerinden HASAN Rahvalı ve Hüseyin Ağaoğlu da, Maslak 1453’te verilen yemeğe katıldı.

İftar öncesi Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, iş ortakları Emlak Konuk GYO ile Nişantaşı Üniversitesi yetkililerine rehberlik ederek projeyi gezdirdi ve projenin son durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Yaklaşık İki saat süren proje bilgilendirme turundan sonra, oruçlar açıldı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.