Bahar Aylarında Bu Besinlerle Zinde Kalın!

0
502
Bahar Aylarında Bu Besinlerle Zinde Kalın!
Bahar Aylarında Bu Besinlerle Zinde Kalın!

Baharın gelmesiyle yaz aylarına da selam vermiş oluyoruz. Bu durum tüm insanlara umut kaynağı ve pozitif enerji veriyor. Bazıları da iş yoğunluğundan ve günün getirdiği streslerden kaynaklı doğanın bu mucizesinin farkına varıp mutlu olamayabiliyor. Erken yatıp erken kalksak bile o istediğiimiz enerjiyi yakalayamayabliyoruz. Bu durum günlük hayatımızı ve iş hayatımızı da olumsuz yönde etkilemektedir. Tüm bu belirtilere sahip kişilere bahar yorgunluğu adında bir teşhis koyulsa da bu durum uzun zamanlar sürebiliyor.

ÇİLEK

Özellikle içeriğinde barındırdığı potasyum miktarıyla dikkat çeken çilek vüct bağışıklık sistemimizi uyararak metabolizmamızı da güçlendirmektedir. Bahar yorgunluğundan kaynaklanan şişkinlik durumunun da kaybolmasına yardımcı olmaktadır.

 

SEMİZ OTU

 

İçeriğinde barındırdığı yüksek enerji veren maddelerle sizi hem sağlıklı tutacak hem de gün içerisinde enerjik ve zinde olmanızı sağlayacaktır.

ENGİNAR

Enginar sebzesinin çiğ veya pişmiş hali her ikisi de vücudumuz için oldukça faydalı besindir. Özellikle yorgunluktan kaynaklı rahatsız olduğunuz dönemlerde bu yararlı sebzeyi tüketmeniz gün boyu enerjik ve dinç görünmenize yardımcı olacaktır.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.