Cildinizdeki Benlerden Doğal Yollarla Kurtulun!

0
549
Cildinizdeki Benlerden Doğal Yollarla Kurtulun!
Cildinizdeki Benlerden Doğal Yollarla Kurtulun!

Benlerinizden kurtulmak için farklı yöntem arayışlarına girmenize gerek yok. Bitkisel çözüm önerileriyle de bu sorununuzdan ağrısız sızısız rahatça kurtulabilirsiniz. Özellikle bazı maddeler cilt üzerinde oluşan bu koyu renkte olan benlerin geçmesinde etkin rol oynamaktadır.

ELMA SİRKESİ

Elma sirkesi benlerden kurtulmak için faydalı yöntemlerden biridir. Uygulamadan önce yüzünüzü temizleyin ve kurulayın. Cildinizin tahriş olmaması için önce sadece benin üzerine uygulayın. Pamuğun üzerine sirkeyi dökün küçük bir parça koparıp benin üzerine yara bandı ile yapıştırın. 1 saat sonra pamuğu kaldırıp yüzünüz yıkayın. Cildiniz hassassa su ile karıştırın.

BAL

Balın tedavi edici özelliği birçok hastalıkta olduğu gibi bende de işe yarar. Benin üzerine sürüp bandajla kapatın. 1 saat bekleyip yıkayın. Günlük olarak en fazla 2 defa kullanabilirsiniz. Benlerin renginde ve şeklinde tuhaflık olan herhangi bir ben için doktora başvurmalısınız.

SARIMSAK

Sarımsak oldukça iyi bir antibiyotik olmasının yanı sıra benler üzerinde de oldukça etkilidir. Bir diş sarımsağı ezip kaybolmasını istediğiniz beninizin üzerine koyup bekletirseniz bu koyu lekelerin gittiğine şahit olabilirsiniz.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.