En İyi Vibratörü Satın Almanın İpuçları

0
655

Hangi seks oyuncaklarını satın alacağınıza karar vermek sinir bozucu olabilir ama bilgilendirici rehberimizle birlikte vibratör alırken tahmin yürütebilir ve size en uygun olan vibratörü bulabilirsiniz.

Hangi seks oyuncaklarını satın alacağınıza karar vermek
sinir bozucu olabilir ama bilgilendirici rehberimizle birlikte vibratör alırken
tahmin yürütebilir ve size en uygun olan vibratörü bulabilirsiniz.

Vibratör seçmek

Her zaman kişisel tercih meselesidir ama siz karar vermeye çalışırken küçük bir yönlendirme doğru satın almayı yapmanıza yardımcı olabilir. İster kendiniz için, ister bir çift olarak, isterseniz de partnerinize bir hediye olarak (partnerinizin paketi açtığında yüzünü hayal edin) vibratör alışverişi yapın, sizin için her şeyi düşündük, yani sizin kafanızı yormanıza gerek kalmayacak.

İlk adımı atmak

Kendiniz için alışveriş yapıyorsanız aklınızda zaten ne aradığınıza dair bir fikir olabilir. Ama bir çift olarak alışveriş yapıyorsanız veya partneriniz için bakıyorsanız, seks oyuncakları konusunda ikinizin de aynı fikirde olduğundan emin olun. Önceki deneyimlerden, en rahat hangi tür ve boyuttaki vibratörlerle hissettiğinden konuşun ve kesinlikle istediğiniz ya da istemediğiniz bir şey var mı öğrenin.

Seçim sizin

İşte piyasada bulunan ana vibratör çeşitleri hakkında bilmeniz gerekenler:

Aerodinamik vibratörler seks oyuncaklarına giriş yapmak için iyi bir başlangıçtır. Basittir, klasik şekli vardır, ya bir hızı ve işlevi vardır ya da size seçim şansı tanır.

Durex Play Touch gibi mermi veya darbeli vibratörler küçüktür, akıllıdır ve harika bir ilk vibratördür. Bunu tek başınıza veya bir çift olarak ön sevişmeye ve sekse ekstra bir boyut eklemek için kullanılabilir. Bu vibratörler genelde içsel kullanım için olmamasına rağmen, ya tek hız ayarı ya da farklı hızlar ve titreşim düzenleriyle sunulurlar ve çiftteki her iki kişi tarafından cinsel mahremiyeti artırmak ve yeni hislere yelken açmak için kullanılabilir.

Samimi masaj aletleri de bir çift olarak kullanım için harikadır çünkü genelde avucunuza kolayca uyması için tasarlanmıştır ve partnerinizin vücudunu (veya kendi vücudunuzu) keşfetmenizi sağlar. Samimi masaj aletleri diğer vibratörlerden daha az ürkütücü
görünebilir ve sizi onu bütün vücudunuzda kullanmaya davet eder. Bu da seks oyuncaklarına giriş yapmanızı daha doğal hissettirebilir. Birçok samimi masaj aletinin size ilham verecek farklı hızları ve modları olur.

Tavşan vibratörler,
ilk olarak Sex and the City dizisinde göründükten sonra bilinir hale geldi ve günümüzde çok yaygın bir seçimdir. Bu seks shop oyuncakları hem penetrasyon hem de G noktası uyarılması sunarken tavşan şekli klitorisinizi ayrıca uyarır. Tavşan vibratörler farklı hız ve vuruş ayarları sunar ama boyutları ve gücü sayesinde daha önce seks oyuncaklarıyla deneyim yaşamış kişiler tarafından da tercih edilir.

Keşfederken eğlenin

Seks hayatınıza vibratörü sokmak, yepyeni bir zevk alanı ve inanılmaz deneyimlere önayak olabilir. Sizin (ve birlikte kullanacaksanız ya da hediye olarak alacaksanız partnerinizin) kullanırken mutlu ve güvenli hissedeceği bir seks oyuncağı seçmelisiniz ve bir seks oyuncağında ne aradığınıza dair aranızda konuşmalısınız. Basitten başlayıp daha büyük ve kuvvetli çeşitlere geçmeniz daha iyidir ama herkes farklı olduğu için esas olan kişisel deneyimdir. Tek başınıza veya partnerinizle birlikte seks shop oyuncaklarını deneyip hayatınıza nasıl renk katacağını görün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.