Seks Oyuncağı Kullandı Hastanelik Oldu

0
1717
nokta sex shop

İngiltere’de Batı Sussex’te yaşayan 20 yaşındaki Emily Georgia (tam ismi değil) sevgilisi ile yaşadığı cinsel ilişki sırasında sevgilisinin sex shop bir seks oyuncağı anüsünden geçerek bağırsaklarına gitti. Bunun üzerine panik olan çift önce el yordamı ile paslanmaz çelikten yapılmış oyuncağı çıkarmayı denedi. Kullandığı anal plug ancak her seferinde daha da içeriye gitmesine neden olduğunu gören Emily’nin sevgilisi bunu doğal olarak kendisinin yapmasını istedi.

Bakıcılık yapan öğrenci Emily seks oyuncağı doğal yolla çıkarmayı defalarca denemesine rağmen bunu başaramadı. Erkek arkadaşı ertesi gün herşeyin düzeleceğini ve kendiliğinden çıkacağını ileri sürdü. Ancak ertesi günde çıkmayan cisim yüzünden panik olan Emily durumu ev arkadaşına haber verdi.

Ev arkadaşı hemen doktora gitmelerinin gerek olduğunu söylemesine rağmen durumdan çok utanan Emily zorla da olsa hastaneye gitmeye ikna oldu.

Hastanede durumundan bahseden Emily Georgia’ya hemen gerekli tetkikler yapıldı. Çekilen röntgen filminde olayın boyutlarının çok tehlikeli olduğunu fark eden doktorlar durumu Emily’e anlattılar. Cismin bağırsaklardan çok fazla içeriye gittiğini ve ameliyatı önce kapalı olarak yapmayı deneyeceklerini, eğer sonuç alınamazsa açık bir şekilde yapabileceklerini söylediler. Yapılan kameralı incelemede cismin üzerinde keskin bir taşın olduğunu gören doktorlar bunun bağırsak kısmında büyük hasar vermesi devamında ise enfeksiyon riski olabileceklerini düşündü.

Yaşadığı bu olay karşısında utancı nedeni ile canından olabileceğini anlayan Emily ise, Mart ayında yaşadığı bu olayı farkındalık yaratmak ve böyle bir durumda direkt doktora gitmenin önemine dikkat çekmek için medya da duyurdu. Olay ile ilgili tüm herkesi uyardığını söyleyen Emily şunları söyledi:

“Bu benim için bir felaketti. Doktorların durumun ne kadar ciddi olduğunu söylediklerinde yaşadığım korkuyu anlatamam. Biraz daha geç kalsaydım sonu ölümle bile sonuçlanabilecek bir şeye sebep verebilirdim. Bu yüzden yaşadığınız şeyden utanmayın ve direkt doktora başvurun. Çünkü eğer onu çıkarmak için kendimiz uğraşmasaydık ve direkt doktora gitseydik belki de bu kadar operasyona gerek kalmayacaktı.”

Operasyondan sonra çıkarılan cisim Emily’ye bir daha böyle bir olayın tekrarlanmaması ve hatırlaması adına hastane tarafından kendisine geri verildi.

Kullanılan Anal Plug link tıklayın

https://www.noktashop.org/buyuk-boy-gold-anal-plug

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.