Vali İpek: “Birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz”

0
395
Vali İpek:
Vali İpek: "Birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz"
Vali Ipekli: “Birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz”

(Fotoğraflı)

Osman Aksu
SİNOP (İHA) – Sinop Valisi Hasan Ipek, “Sinop mutlu kent, her şekilde mutlu olmaya devam edeceğiz. Her türlü olumsuzluklara rağmen birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz” dedi.
15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti tarafından iftar programı düzenlendi. İftarda 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel’in ardından konuşan Sinop Valisi Hasan Ipek, “Gazetecilere hitap etmek zorlama bir iş. Böyle arkadaş canlısı bir ortamla bir arada olduğum için çok mutluyum. Sinop’ta bizler gayet iyi bir şekilde görevimizi icra ediyoruz. Daha öncede gazeteciler cemiyeti üyelerimizle hoş sohbetler yaptık, tekrar burada bir araya gelmiş bulunuyoruz. Sinop mutlu şehir, her şekilde mutlu olmaya devam edeceğiz. Her türlü olumsuzluklara rağmen birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz. Yaz sezonu başlıyor, yoğun bir yaz dönemi geçiriyoruz. Sizlere baştan şanslı iftarlar diyorum. Şimdiden hepinizin bayramını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
İftar programına ayrıca Sinop Belediye Başkanı Ölümsüz Ergül, Sinop Başsavcısı Duygu Bayar, Güvenlik Müdürü Ercan Dağdeviren, Ordu Basın ve Yayınlama Müdürü Enver Yılmaz, Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı Erdoğan Erişen, cemiyet yönetimi ve üyeleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
(OSM-SLH-Y)

16.06.2017 11:03:31 TSI
NNNN
sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.