Aboubakar’dan Beşiktaş’ı Üzen Gelişme

0
684
Aboubakar'dan Beşiktaş'ı Üzen Gelişme
Aboubakar'dan Beşiktaş'ı Üzen Gelişme

Golcü transferi yapmak isteyen Kartal Vincent Aboubakar’ı transferini yapmak için yoğun bir mesai içerisine girdi. Beşiktaş oyuncunun kulübü Porto ile sıkı pazarlık içerisine girerken Portekiz kulübü bir türlü ikna olmuyor. Porto oyuncuyu satma teklifini olumsuz yönde değerlendirip Aboubakar’ın takımda kalmasını istiyor.

Süper Lig bittikten sonra Portekiz kulübü Aboubakar’a geri dön çağırısında bulundu. Kamerunlu oyuncunun sözleşmesine ek bir madde ilave eden Porto, yıldız futbolcunun bir sene sonra gitmesine imkân verebilecek.

ABOUBAKAR PORTO’YA DÖNMEK İSTEMİYOR

Porto’ya tekrardan geri dönmek istemeyen Aboubakar, bu kararını Beşiktaşlı yöneticilerde bildirdi. Aboubakar ile bu konuyu görüşen Kara Kartal, Porto kulübü ile tekrardan masaya oturmaya çalışacak. Siyah Beyazlılar son kez Portekiz’e gidip Aboubakar için 6 milyonluk rakamı tekrarlayacak.

Mali sıkıntılar içinde olan Porto’nun son defa bu teklifi değerlendirip Siyah Beyazlı takıma kesin bir cevap vermesi bekleniyor.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN YÖNETİME İSTEK

Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş, Aboubakar transferinin biran önce yapılmasını yönetimden istedi. Şenol Güneş Siyah Beyazlı takımın yönetimine Ne olursa olsun Aboubakar’ı kadroda görmek istiyorum. Cenk Tosun ile iyi bir ikili olurlar dediği öğrenildi.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.