Arda Turan’dan Fatih Terim Cevap

0
608
Arda Turan'dan Fatih Terim Cevap
Arda Turan'dan Fatih Terim Cevap

Türkiye ile Kosova arasında oynanan maçtan sonra açıklama yapan A Milli Takım Teknik direktörü Fatih Terim’in açıklamaları gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Fatih Terim, Arda Turan olayı ile ilgili de konuşunca bu olay üzeribne NTV Spor’a bağlanan Arda konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Arda Turan’ın yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

”HER ŞEYİ FATİH HOCANIN YÜZÜNE SÖYLEDİM” 

”Ben artık A Milli Takımı bıraktım. Arkamdan neden hala konuşuyorlar anlamış değilim. Hayatımda Bilal Meşe’yi o olaylardan sonra ilk kez uçakta gördüm. Ben her şeyi Fatih Hocanın yüzüne söyledim ama hoca benim yüzüme söyleyeceği olayları basın toplantısında açıkladı.

”MİLLİ TAKIMI BIRAKTIM”

Fatih hoca bana oyuncu diyor. Ben ona hocam demeye devam etmekteyim. Bizim üzerimizde emeği vardır. Ancak bilmesi gerekir ben artık bıraktım Milli Takımı. Bana bu meseleyi halledebiliriz dedi. Ama ben artık takıma zarar verdiğimi hissetim ve bırakmak istedim. Milli Takımı onurlu bir şekilde bırakayım dedim.

A Milli Takıma ilk gittiğim günden bu yana disiplinsiz olaylarım olmuştur. Haylaz bir futbolcuyum kabul ediyorum. Ancak sahada elimnden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.

Hayatımda hayal ettiğim ve en çok sevdiğim şey Milli Takımı 30 yaşımda bıraktım . Bu yüzden dolayı verdiğim şeylerden dolayı bir kişi bile bana saygı duymayacak mı?

”A MİLLİ TAKIMA ARTIK DÖNMEYECEĞİM”

Ben sırtımı yalnızca Allah’a dayarım. A Milli Takıma artık dönbmeyeceğim. Artık takıma daha fazla bir şey verebileceğimi düşünmüyorum. Tamam kabul sorumlu benim Euro 2016’da suç oyuncuların olmadı mı? Üzerime alıyorum herşeyi bıraktım milli takımı.” 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.