Beşiktaş’ta Ayrılık! Resmi Açıklama Geldi

0
618
Beşiktaş'ta Ayrılık! Resmi Açıklama Geldi
Beşiktaş'ta Ayrılık! Resmi Açıklama Geldi

Beşiktaş’ta teknik patron Şenol Güneş’in yardımcısı Tamer Tuna, siyah beyazlı ekipten resmen ayrıldı. Bu konuda açıklama Beşiktaş’ tan ayrıldı.

Beşiktaş’ta Tamer Tuna takıma veda etti. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Tamer Tuna’ya teşekkür edildi. Şenol Güneş’in yardımcılarından olan Tamer Tuna Osmanlıspor ile anlaşmak üzere olduğu ifade edildi.

BEŞİKTAŞ’TAN GELEN O AÇIKLAMA

“Beşiktaş’ımızda hem fotbolcu olarak formayı terleten hem de ge.tiğimiz iki sezondur yardımcı antrenörlük vazifesini üstlendiği dönemde şampiyonluklarda birlikte yol aldığımız Tamer Tuna profesyonel antrenörlük kariyerinde yeni bir sayfa açmak adına başında olduğu yardımcı antrenörlük vazifesinden ayrılmaya karar vermiştir. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunar, bundan sonra ki kariyerinde başarılar dileriz… Saygılarımız ile Beşiktaş…” denilerek hem futbolculuk döneminde hem de antrenörlük döneminde görev alan Tamer Tuna’yı onore etmiştir.

TAMER TUNA KİMDİR?

1976 doğumlu olan Tamer Tuna Beşiktaş’a geldiği günden bu yana yükselen bir performans sergileyerek milli takıma kadar çıkmıştır. Başarılı ortasaha futbol kariyerini bitirdikten sonra teknik adamlık koltuğuna geçmiş, son iki sezonda Beşiktaş’ta yardımcı antrenörlük vazifesini üstlenmişti.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.