Burak Yılmaz Beşiktaş Yolunda

0
558
Burak Yılmaz Beşiktaş Yolunda
Burak Yılmaz Beşiktaş Yolunda

Vincent Aboubakar transferini bitirmek isteyen Siyah Beyazlı takım Milli futbolcu Burak Yılmaz’ı da renklerine katarak kadrosunu güçlendirmek istiyor. Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman’da Burak Yılmaz hakkında “Burak’ın Beşiktaş’a gelmesine sıcak bakıyorum” açıklamasından sonra teknik direktör Şenol Güneş’te bu transfere onay verdi.

”ŞARTLAR UYGUN OLURSA KADROYA ALABİLİRİZ”

Siyah Beyazlı takımın başarılı teknik direktörü Şenol Güneş, Burak Yılmaz transferi hakkında ”Ekonomik anlamda şartlar uygun olursa kadromuza alabiliriz”dediği öğrenildi.

Siyah Beyazlı formayı 2006-2008 yılları arasında giyen Burak Yılmaz, Jean Tigana döneminde sağ kanat oyuncusu olarak görev almış ve 55 karşılaşmada 7 gol atma başarısında bulunmuştu.

Diğer yandan Kara Kartal transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Siyah Beyazlı takımda Domagoj Vida ismi ön planda. 

Önümüzdeki sezon Süper Lig’de yeniden şampiyon olmak isteyen Kara Kartal defans hattını güçlendirmek istiyor. Bu anlamda Hırvat oyuncu Vida ile ilgilenen Kartal bu oyuncuyu Sİyah Beyazlı renklere bağlamak istiyor. Domagoj Vida transferinin kısa bir zamanda netliğe kavuşması beklenmekte. Eğer kartal bu transferi gerçekleştiremezse alternatif olan isimlere yönelecek.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.