Bursaspor Başkanı Yeni Hocasını Açıkladı

0
585
Bursaspor Başkanı Yeni Hocasını Açıkladı
Bursaspor Başkanı Yeni Hocasını Açıkladı

Spor Toto Süper Lig’ de son hafta kümede kalmayı başaran Bursaspor önümüzdeki sezon daha başarılı olmak adına teknik adam arayışlarına ağırlık verdi.
Teknik patron konusunu bir an önce çözüme kavuşturmak isteyen yeşil beyazlılarda Başkan Ali Ay, yaptığı açıklamada Prosinecki ile yüzde 70-80 oranında anlaşma sağladıklarını ve önemli etkili transferler yapacaklarını bildirdi.

PROSINECKI İLE %80 ANLAŞILDI

Teknik patron konusunu gelecek hafta taraftara açıklayacağız. Prosinecki ile görüşüyoruz ama bitmeden de bir açıklamada bulunamıyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor fakat Prosinecki’ nin Azerbaycan milli takımıyla sözleşmesi sürüyor. İmzalar atıldıktan sonra kamuya açıklanmasını istiyorum. Yüzde 70, yüzde 80 oranında anlaştık diyebiliriz fakat son görüşmeyi yapıp imza atmadan bitti diyemeyiz. Prosinecki’ de son dakikada problem çıkması durumunda adaylarımız da var tabi ki. Son maçta takımın başında vazifesini yapan Mustafa Er yardımcı hoca olarak takımda kalacak.

BİR KİŞİSİ YILDIZ OLMAK ÜZERE 6-7 TRANSFER YAPILACAK

Önümüzdeki sezon adına kilit isimlerle temas halinde olduklarını belirten Ali Ay, 6-7 oyuncu almayı planladıklarını ve iyi transferler yapacaklarını belirtti. Bursaspor Başkanı, “Önceden izlediğimiz oyuncularla temastayız, scout ekibimizin raporları doğrultusunda temaslarda bulunduk. Bazılarıyla parada da anlaştık. Sol bek hariç defans hattını komple yenileyeceğiz. Taraftarlar beklesin güzel transferler yapacağız. Yıldız bir isim alıp 10 gün içinde getireceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.