Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Fransız Spor Programında İftira

0
740
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Fransız Spor Programında İftira
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Fransız Spor Programında İftira

Bir zamanlar Sivasspor’da oynayan Jacques Faty Fransa’da BFM Sport kanalında konuştu. Programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan sözler geçince Jacques Faty bu söylemlere çok sert bir şekilde karşılık verdi.

Program sunucusu olan Daniel Riolo, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı iyi biri mi sorusuna oyuncu şu şekilde yanıt verdi: Tabiki çok iyi bir insan. Türkiye için çok iyi işler ortaya koydu.”dedi.

Gazetecinin öyle mi demesine üzerine, ”Evet ben her şeyi biliyorum ve gördüm. Halkına daha çok hak tanıyan ve ülkesi için çalışan bir insan” yanıtını verdi.

SPOR PROGRAMINDA ‘ERDOĞAN İNSANLARI ÖLDÜRÜYOR’ İFTİRASI

Sunucunun söylemiş olduğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine muhalif kimseleri öldürdüğü yönündeki ahlaksız sorusuna karşı ise Faty şu cevabı verdi, “Kimi öldürmüş. Bu söylemler çok çirkin ve ahlaksızca. Ben İstanbul’dayım. Böyle bir şey yok ve olamaz dedi.”

Jacques Faty yapmış olduğu konuşmalarının devamında şu ifadelerde bulundu:

”İFTİRA ATAN İNSANLARI HİÇ SEVMİYORUM”

Herkesin fikrine elbette saygı gösteriyorum. Ancak ben cahil insanları hiç sevmiyorum. Hele iftira atan insanları hiç sevmiyorum.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın döviz bozdurun çağırısına da icabet eden Faty ekindeki dövizleri Türkiye’ye destek olmak için TL’ye çevirmişti.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.