Enes Ünal’a Büyük Şok! Gözaltına Alındı

0
610
Enes Ünal'a Büyük Şok! Gözaltına Alındı
Enes Ünal'a Büyük Şok! Gözaltına Alındı

14 milyon Euro’ya İspanyol takımı Villarreal’e transferi gerçekleşen Milli futbolcu Enes Ünal, askerlik yoklama kaçağı olduğundan dolayı gözaltına alındı.

SERBEST BIRAKILDI

İngiliz devi Manchester City takımında 14 milyon Euro karşılığında İspanya’nın Villarreal kulübüne transfer olan Milli futbolcu Enes Ünal havalimanında polisler tarafından gözaltına alındı. Askerlikte yoklama kaçağı olan Enes Ünal askerlik şubesine götürüldükten sonra serbest bırakıldı.

OLAY NASIL GERÇEKLEŞTİ

2018 Dünya Kupası eleme maçında Kosova ile karşılaşan A Milli Takım sabah erken saatlerde İstanbul’a geldi.
Kosova maçından sonra İstanbul’a gelen A Milli Takımın oyuncularından olan Enes Ünal asker yoklama kaçağı olduğundan dolayı polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Polis ekipleri Milli futbolcu Enes Ünal’a yoklama kaçağı olduğu ve bu yüzden dolayı Askerlik şubesine gitmesi gerektiğini söylediler. Atatürk Havalimanı’nda bir süre bekletilen genç oyuncu daha sonra havalimanından ayrıldı.

Diğer yandan dün Kosova ile Türkiye, 2018 Dünya Kupası eleme maçı için karşı karşıya geldi. Türkiye, Kosava’yı deplasmanda 4-1 yenmeyi başardı. Milli Takımın gollerini Volkan Şen, Cengiz Ünder, Burak Yılmaz ve Ozan Tufan attı. 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.