Fatih Terim Prim Meselesini Açıklık Getirdi

0
539
Fatih Terim Prim Meselesini Açıklık Getirdi
Fatih Terim Prim Meselesini Açıklık Getirdi

A Milli Takımın Teknik Direktörü Fatih Terim, Türkiye-Kosova maçından sonra bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Fatih Terim gerçekleştirmiş olduğu basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.
Fatih Terim, Euro 2016 yaşanan olayların sadece prim olmadığını belirterek şunları dile getirdi;

”GÜNDEMİ MEŞGUL ETMEK ŞIMARIKLIKTIR”

Ülkemizde son zamanlarda askerlerimiz şehit olurken, gençleri eğitmek için yola çıkan öğretmenlerimiz can verirken, dışarıda bulunan düşmanlar karşımıza çıkarken, hem içeride hem dışarıda birçok düşman ile mücadele ederken, bu spor konularını konuşmak ve gündemi meşgul etmek şımarıklıktır.

”OLAYLAR SANA PRİM KONUSU DEĞİLDİ”

Dünyanın kendi ekseninde dönmediğini, benim yaşadığım derdin en büyük sorun olmadığını, yaşanan olayları kısa süre sonra kimsenin hatırlamayacağını bildiğim için çok üzülmekteyim. Yaşanan olayları sizlere açık bir şekilde aktaracağım. Euro 2016’da bir takım olaylar meydana geldi. Bu mesele sadece prim konusu değildi. Biz Burak Yılmaz’a prim vermeyelim mi dedik. Birçok olay yaşandı. Bu olaylar sadece prim konulu değildi. O anda antrenmanlara geç çıkıldı, fotoğraflarda yer alınmadı. Daha birçok olay meydana geldi.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.