Fenerbahçe İlk Transferini İstanbul’a Getirdi

0
651
Fenerbahçe İlk Transferini İstanbul'a Getirdi
Fenerbahçe İlk Transferini İstanbul'a Getirdi

Fenerbahçe’nin prensipte anlaşmaya vardığı Fransız oyuncu Mathieu Valbuena, İstanbul’a geldi.

Fenerbahçe’nin prensipte anlaşmaya vardığı Mathieu Valbuena İstanbul’a geldi. 32 yaşındaki tecrübeli futbolcuyu, sarı-lacivertli taraftarlar havalimanında büyük bir sevgi seliyle karşıladı. Taraftarların yoğun alakada bulunduğu  Valbuena bir de ezilme tehlikesi geçirdi. Polis olay sonrası sarı-lacivertli taraftarları ve gazetecileri uzaklaştırmaya çalıştı. Daha sonra araca bindirilen Fransız futbolcu, aracın hemen kalkmasını istemedi. Valbuena aracın açılır tavanından dışarı çıkarak kendisini karşılamaya gelen taraftarı selamladı. 

Yarın özel bir hastanede sağlık kontrollerinden geçecek Fransız futbolcu, herhangi bir problem çıkmaması durumunda transfer döneminin resmen başlaması ile beraber sarı-lacivertli kulübe imza atacak.

FENERBAHÇE TRANSFERİ BÖYLE DUYURDU

Geçtiğimiz günlerde, Trabzonspor’la mukavelesi sona eren Mehmet Ekici ile anlaştığını açıklayan Fenerbahçe, resmi internet sitesinden Mathieu Valbuena için Lyon’la prensip anlaşmasına vardıklarını resmen ilan etti.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Kulübümüz, profesyonel futbolcu Mathieu Valbuena ve takımı Olympique Lyon ile yaptığı girişimler neticesi kulübümüze transferi hususunda prensip anlaşmasına varmıştır. Resmi transfer döneminin açılmasınına ardından Mathieu Valbuena ile sözleşme imzalanacaktır.”

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.