Fenerbahçe Lens için Transfer Masasında

0
579
Fenerbahçe Lens için Transfer Masasında
Fenerbahçe Lens için Transfer Masasında

Sarı Lacivertli takımda Hollandalı yıldız Jeremain Lens’in oyunu tek yönlü olarak idare etmesi yeni teknik direktör olacak olan Aykut Kocaman’ı düşündürür duruma soktu.

Jeremain Lens’in defansa fazla yardım etmemesi nedeniyle Fenerbahçe transferde şuana kadar çok ısrarcı olarak gözükmüyor. Bu sebepten dolayı Jeremain Lens’e, istediğinin altında bir ücret teklif edildi. Hollandalı futbolcunun kulübü Sunderland ile de kiralama görüşmeleri devam ediyor. Aykut Kocaman, Hollandalı yıldızın forvet bölgesinde yaptıklarının çok önemli olduğunu ve yıldız oyuncunun yetenekli bir futbolcu olduğunu düşünüyor.

Ancak Aykut Kocaman kafasındaki oyun sisteminde bu bölgede oynayan futbolcunun geriye gelip savunmaya da yardımcı olması gerektiğini düşünüyor.

Jeremain Lens ise bu konuda eksik kalıyor. Fenerbahçe’nin bazı maçlarında eli beline koyan ve oyunu tek taraflı düşünen Jeremain Lens’in transferi eğer olursa bu konudaki sıkıntı üzerinde çalışmalar gerçekleştirilecek.

LENS PAZARLIĞI İYİ GİTMİYOR

Hollandalı yıldız ile Sarı Lacivertli takım arasındaki fiyatta ciddi anlamda fark bulunuyor. 3 milyon Euro ücret isteyen Jeremain Lens’in fiyatı maliyeti maç başı ve bonuslar da eklendiği zaman 4 milyon Euro’ya kadar çıkıyor. Fenerbahçe transfer komitesi ise bu tekliften bir milyon Euro daha az teklif veriyor. Ayrıca Sarı Lacivertli kulüp ile Sunderland arasında geçen transfer pazarlığı olumlu yönde ilerlemiyor. sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.