Finali Kaybetti Açıklamada Bulundu

0
545
Finali Kaybetti Açıklamada Bulundu
Finali Kaybetti Açıklamada Bulundu

Cleveland Cavalieers’ın NBA Finalleri 5.maçında aldığı yenilgi sonrası Lebron James basın mensuplarına karşı açıklamalarda bulundu.

Lebron James, serinin herhangi bir yerinde Golden States Warriors’ın Cavs’e karşı çok daha kuvvetli olduğu düşünüp dşünmemesi konusunda yöneltilen soruya şu şekilde yanıt verdi.

İŞTE O AÇIKLAMA

“Hayır hiç düşündüğümü sanmıyorum. Fakat belli bir yerden yukarı skorborda baktığımda, maçın bitimine 20 saniye gibi bir süre kalmıştı ve fark on üç sayı idi. O ana kadar düşünmedim ve dedim ki elimizden gelen her şeyi yaptık ve bu yeterli değildi. Çok kaliteli bir takım oluşturdular. Geçtiğimiz sene onları yenebildik ve ardından ligin gördüğü en iyi oyunculardan birni kadrolarına kattılar. Yani bu konuda, ön ofisleri ve oyuncuları yaz döneminde gerçekleştirdikleri bu hamle ile harikulade işler başardılar. diyerek devam etti.

Lebron James, NBA’deki gelecek yıllar için Warriors’a olan bakışı adına ise şu şekilde konuştu:

TRANSFER SÖZELRİ

“Bu benim adıma çift taraflı bir soru, dolayısı ile bilemiyorum. Neredeyse çoğu oyuncusu yirmili yaşlarda, büyük oyuncularının yaşları yine yirmilerde.Bu takım benim gözümde yıllara meydan okuyacak güçte.” diyerek net bir cevaptan kaçındı

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.