Futbolu bıraktı, artık bireysel sporlarla ilgileniyor

0
760
Futbolu bıraktı, artık bireysel sporlarla ilgileniyor
Futbolu bıraktı, artık bireysel sporlarla ilgileniyor
Ünlü giyim firması futboldaki sponsorluklarından çekildi. Efsane sporcular ismiyle yeni bir projeye imza attı. Dünya çapında dereceler almış başarılı ama destek görmeyen sporculara sponsor oldu.

Ünlü giyim markası futboldaki sponsorluklarından çekildi, jimnastik, ekskrim, binicilik ve drift sporunda dünya çapında dereceler almış sporculara sponsor oldu. Firma, efsane sporcular isimli yeni sponsorluklarını etkinlikle duyurdu.

Proje kapsamında milli jimnastikçi İbrahim Çolak, milli binici Çağrı Başel, milli eskrimci İbrahim Ahmet Acar ve drift pilotu Volkan Arısoy sponsor olunan, dünya çapında dallarında isim yapmış bireysel sporcular.

Onlar da kendilerine gösterilen bu ilgiden ve sunulan fırsattan oldukça memnun.

Dünya genelinde önemli sponsorlukların çoğu futbol ve basketbolun en önemli kulüpleri ve sporcularıyla yapılıyor. Dallarında yetenekli ve dünya çapında sayılabilecek bireysel sporcular ise bazen uçak bileti alamadıkları için yarışmalara katılamıyor.

Etkinlik hakkında bilgiyi Dufy Genel Müdürü Hüseyin Eğilmezgil verdi. Efsane sporcular projesine destek verenlerden biri de Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı.

Etkinlik kapsamında bir de atlama yarışması düzenlendi.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuşturCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.