Malagadan Kameni’ye! Kiralık Gidip Gel

0
636
Malagadan Kameni'ye! Kiralık Gidip Gel
Malagadan Kameni'ye! Kiralık Gidip Gel

İspanya La Liga ekiplerinden Malaga, Fenerbahçe’nin istediği Carlos Kameni’yi maaş bütçesinde denge sağlamak adına elden çıkarmaya karar verdi.

Bu doğrultuda Kameni’ye, Fenerbahçe ile anlaşma konusunda baskı yapılmakta.

Fenrbahçe’nin İngiliz devlerinden Arsenal’da forma giyen David Ospina ile birlikte kaleci listesinde yer alan Carlos Kameni için Malaga da çaba sarfediyor.

İspanya basınında önemli bir yere sahgip olan MARCA’nın yaptığı habere göre, Kameni, Malaga’da mutlu ve gitmek için bir sebep bulamamakta. Fakat Malaga mali açıdan sıkıntıda dolayısyla bir denge izleyebilmesi için Kameni’ yi satmak adına baskı yapıldığını bildirdi.

Malaga’nın Carlos Kameni ile ilgili sürpriz bir planının da oldupu kulislerde konuşulmakta. İspantol La Liga ekiplerinden Malaga’nın, 2020′ ye kadar mukavelesi bulunan ve ayrılmaya niyeti olmayan kalecisine ” istersen 1 sene kiralık git, sonra geri dön” şeklinde bir teklif sunduğu gelen bilgiler arasında.

La Liga ekiplerinden Malaga’da forma giyen Kamerunlu eldiven bu sezon çıktığı  otuz beş maçta kalesinde kırk sekiz gol görmüş ve 8 maçta ise kalesini gole kapatmıştı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.