Muharrem Usta’dan sert açıklama: Karşılığını fazlasıyla görecekler

0
800
Muharrem Usta'dan sert açıklama: Karşılığını fazlasıyla görecekler
Muharrem Usta'dan sert açıklama: Karşılığını fazlasıyla görecekler
CNN Türk canlı yayınında Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, menajer alacakları nedeniyle kulübün müzesindeki kupalara haciz işlemi başlatılması ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu ve sorumluların istifasını istediğini belirtti.

Mbia, Onazi ve Medjani’yi Trabzonspor’a getiren menajer Mazlum Ali Bilecan’ın avukatları, ödenmeyen menajerlik ücreti nedeniyle kulüpteki 6 şampiyonluk kupasına haciz koydurmuştu. 1 milyon 350 bin euro tutarındaki borç bir hafta içinde ödenmezse kupaları kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta, CNN Türk’te konuk olduğu Hakan Çelik’in Hafta Sonu programında bu gelişme ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sorumluların istifasını istedi

Trabzonspor ve spor gündemine ilişkin soruları yanıtlayan Muharrem Usta, kupalara haciz işlemi uygulanması ile ilgili avukatlar ve hukuk birimi başta olmak üzere kulüp çalışanlarının işini yapmamasından ve ciddiye almamasından kaynaklandığını söyledi. Önümüzdeki yaz döneminde Trabzonspor’un kurumsallaşması adına hamleler yapmayı düşündüğünü belirten Usta, yaşanan haciz olayı sonrası bu hamlesini erkene çektiğini, hukuk birimi avukatlar başta olmak üzere bazı kulüp çalışanlarının istifasını istediğini duyurdu.

“Karşılığını fazlasıyla görecekler”

Ayrıca, haciz işlemini yaptıran menajerler ile ilgili de konuşan Usta, “Aklı hırsının önüne geçmiş olan menajerler de bunun karşılığını fazlasıyla görecekler” dedi. 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuşturCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.