sinop-haber Dev maçın tarihi belli oldu

0
3504
sinop-haber Dev maçın tarihi belli oldu
sinop-haber Dev maçın tarihi belli oldu
Floyd Mayweather ile Conor McGregor arasındaki dev maçın tarihi belli oldu. Bütün dünyanın merakla beklediği karşılaşma 26 Ağustos Cumartesi günü yapılacak.

Bir süredir ringlerin kralı olan Floyd Mayweather ile Conor McGregor’un dev bir boks maçında karşı karşıya geleceği konuşuluyordu. Floyd Mayweather ve Conor McGregor’un kişi başına 100 milyon dolarlık bir dövüş için anlaşma sağladığı ancak İrlandalı dövüşçünün Mayweather’dan biraz daha az kazanacağı iddia edildi. Bu karşılaşmanın 4 duraklı tanıtım toplantısının ilki ie dün Los Angeles’ta Stapels Center’da yapıldı.  UFC şampiyonu Conor McGregor sözü ilk alan isim oldu ve Mayweather’ın yenilmezlik unvanını kastederek, “Birilerinin ‘sıfır’ı gidecek. Zamanı geldi. Onu ilk 4 raunt içinde nakavt edeceğim. Söz veriyorum” dedi. McGregor’un daha sonra Mayweather’a herkesin ortasında ettiği küfürler de ortamın grilmesine sebep oldu. 

Geçen sene boksu bırakan ancak daha sonra çıkan McGregor dövüşü fırsatını değerlendiren ve boksa geri dönen Mayweather ise, “Ben 9 sıfırlı paralar kazanıyorum, o ise 7!” diyerek maddi anlamda rakibini ezmeye çalıştı. Hatırlanacağı üzere mayweather’ın pacqiao’yla yaptığı ve sayıyla kazandığı maçtan 100 milyon dolar kazandığı iddia edilmişti. Dev maç Cumartesi günü gerçekleşecek. 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.