Adana’da korkunç cinayet: Bıçakladıktan sonra sigara içip ölmesini bekledi

0
414
Adana'da korkunç cinayet: Bıçakladıktan sonra sigara içip ölmesini bekledi
Adana'da korkunç cinayet: Bıçakladıktan sonra sigara içip ölmesini bekledi
Adana’da 17 yaşındaki İsa Arıç’ın öldürülmesine ilişkin şok ayrıntılar ortaya çıktı. 18 yaşındaki gelinin 17 yaşındaki sevgilisinin, çocuk damadı bıçakladığı ve daha sonra başında sigara içip ölmesini bekledikleri belirlendi.

Edinilen bilgiye göre, 29 Nisan Cumartesi günü Sarıçam ilçesinde meydana gelen olayda, 17 yaşındaki İsa Arıç’ı resmi nikahsız evlendiği eşi 18 yaşındaki Z.K. yatak odasında kanlar içinde buldu. Z.K. feryat edince karşı dairede oturan İsa Arıç’ın babası Musa ve annesi İclal Arıç eve geldi. Oğullarını kanlar içinde gören baba ve anne de feryat edip bir taraftan da hastaneye yetiştirmek için çaba harcadı.

“Oğlumu, gelinim ve sevgilisi planlayarak öldürdü”

“Bıçaklayıp başında sigara içerek ölmesini beklemişler”

Baba Arıç, gelin ve sevgilisinin oğlu bıçaklandıktan sonra başında ölmesini beklediklerini ifade ederek, “Raporlarda da hastaneye gelmeden yaklaşık bir saat önce öldüğü yönünde. Gelinin sevgilisi oğlumu bıçaklayıp yaralamış. Başında birlikte sigara içerek ölmesini beklemişler. Aynı odada fotoğraf bile çektirmişler” dedi.

“Oğlumun gömleğini sevgilisine giydirmiş”

Olayın ardından gelinin ve sevgilisinin delilleri yok etmek için çaba harcadığının belirlendiğini anlatan baba Musa Arıç, şöyle devam etti:

“Oğlumu bıçakladığı için gelinin sevgilisinin üzeri kan olmuş. O nedenle gelin oğluma aldığım ve hiç giymediği gömleğini vermiş kendi kıyafetini de çıkarmış bize bırakmış. Daha sonra da kendi üzerini değiştirmiş ve yatak odasını dağıtarak hırsız geldiği izlenimini vermiş. Bunların hepsini yaptıktan sonrada gelin sevgilisini hiçbir şey olmamış gibi uğurlayıp feryat figan etmiş. Bıçağı da lavaboda yıkamışlar. Sevgilisinin ifadesinde var gelinim bunu Çorum’dan küpelerini bozdurarak para gönderip özel olarak Adana’ya getirtmiş. Bunlar film izleyip etkilenmişler mi yoksa caniler mi bilmiyorum Allah’a havale ediyorum. Oğlumun kanı inşallah yerde kalmaz. Gecemizi günümüzü mahvettiler, neşemizi aldılar.”

Baba Arıç, oğlunun katilinin sosyal paylaşım sitesinde de sürekli birilerini öldüreceğinden bahsettiğini, oğlunu öldürdükten sonra da bu kişinin oğlu olduğunu öğrendiklerini söyledi.

“Gelinimi hastanede paramparça ederdim”

Anne İclal Arıç ise gelininin, oğlunun öldürmesinde parmağı olduğunu ertesi gün öğleden sonra öğrendiğini anlatarak, “Bizimle ağladı, ben gelinimden hiç şüphelenmedim. Oğlumu hastaneye götürdüğümde onun cani olduğunu bilseydim, onu paramparça eder ellerimle öldürürdüm” diyerek gözyaşı döktü.

Bu arada, katil zanlısı İ.D.’nin olaydan saatler sonra Facebook’tan “Sana önemli bir haberim var. Eminim çok sevineceksin çünkü artık seni seven biri yok cenazesi dün kalktı” yazdığı, olaydan bir hafta önce de “Benim yaşamadığım mutluluğu kralına da yaşatmam herkes gününü beklesin” yazdığı ortaya çıktı.

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.