Çocuğa sokakta taşla saldırdı!

0
462
Çocuğa sokakta taşla saldırdı!
Çocuğa sokakta taşla saldırdı!
Samsun’da bir kişi, sokakta arkadaşlarıyla bilikte oynayan 9 yaşındaki kızın başına parke taşıyla vurup kaçtı. Saldırgan, olaydan haftalar sonra bir başka suç sebebiyle yakalandı.

İddiaya göre Atakum ilçesinde inşaat işçisi olarak çalışan kişi, eliyle arkasına gizlediği parke taşıyla evinin önünde bisiklete binen çocuklara yaklaştı. Ve onlardan birine, 9 yaşındaki kızın başına taşla vurdu. Küçük kız yere yığılırken saldırgan kaçtı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. Saldırganın yakalanması için polis soruşturma başlattı.

Olaydan 2 ay sonra aynı bölgede otobüs durağında bir kızı taciz ettiği iddiasıyla çevredekiler tarafından polise teslim edildi. Zanlının küçük kıza saldıran kişi olduğu tespit edildi.

Konuyla ilgili başsavcılıktan da açıklama geldi. Zanlının sanılanın aksine gözlem altında tutulduğu belirtildi. “Tetkikler sonucunda yüzde 40 oranında zihinsel rahatsızlığı olduğu belirlenmiştir. Sanık adli kontrolle hastanede gözlem altındadır” denildi. Açıklamada, şüpheli hakkında taciz olayından dava açıldığı, küçük kız çocuğuna yönelik yaralama olayı ile ilgili soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuşturCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.