Erdoğan, ‘Sırtını partiye dönmeyen’ arkadaşlarıyla bir araya gelecek

0
436
Erdoğan, 'Sırtını partiye dönmeyen' arkadaşlarıyla bir araya gelecek
Erdoğan, 'Sırtını partiye dönmeyen' arkadaşlarıyla bir araya gelecek
14 Ağustos’ta AK Parti’nin 16. yıldönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, halkla buluşacak. Kuruluş yıldönümü Sincan’daki Harikalar Diyarı’nda yapılacak. Kutlamalara ‘partiye sırtını dönmeyen tüm yol arkadaşları’ davet edilecek.

16 Nisan’daki anayasa değişikliği kapsamında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın

Sincan özel olarak seçildi

Programa Erdoğan’ın daha önce “Partiye sırtını dönen kimse iflah olmadı” ifadesiyle tepki gösterdiği AK Parti’den istifa eden, ayrılan isimler ise davet edilmeyecek. Erdoğan için büyük önem taşıyan kuruluş yıldönümü programı için

‘iki önemli seçim’ vurgusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019 seçimlerine dikkat çekeceği konuşmasında parti teşkilatlarına “AK Parti bir vefa hareketidir. 2019 yılında iki önemli seçim yaşayacağız. Seçimlere kadar AK Parti’yi bugünlere getiren gelenekleri unutmadan, mütevazı şekilde tüm vatandaşlarımıza ulaşacağız. Biz milletin partisiyiz. Milletle olduğumuz sürece yalnız kalmayacağız” vurgusu yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Binali Yıldırım, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile halkı sahneden selamlayacak. 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuşturCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.