Kavgayı ayırmaya çalışan polis bacağından bıçaklandı

0
317
Kavgayı ayırmaya çalışan polis bacağından bıçaklandı
Kavgayı ayırmaya çalışan polis bacağından bıçaklandı
İstanbul Sancaktepe Kemal Türker Mahallesi’nde kalabalık iki grup arasında çıkan kavgaya müdahale etmek isteyen ve bacağından yaralanan polis memuru hastaneye kaldırıldı. Kavgaya karıştıkları belirlenen ve aralarında polis memurunu bıçaklayan şüphelinin de olduğu çok sayıda kişi gözaltına aldı.

Sancaktepe’de iki grup arasında çıkan kavgaya müdahale eden polis memuru bacağından bıçaklandı. Kemal Türker Mahallesi Çığır Sokak ile Esenler Sokak kesişiminde kalabalık iki grup arasında taşlı, sopalı ve bıçaklı kavga olduğu yönünde ihbar üzerine, olay yerine gelen polis ekipleri, tarafların taşlı saldırısına uğradı.

Polis takviye kuvvet istedi

Hangi nedenden çıktığı öğrenilemeyen kavgaya müdahale etmekte zorlanan ekipler, takviye kuvvet istedi.

Bu arada kavganın büyümesi üzerine iki grup arasında kalan ve tarafları ayırmaya çalışan ekipte görevli bir polis memuru, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından bacağından bıçaklandı.

Kısa sürede olay yerine gelen takviye ekiplerin müdahalesiyle kavga sonlandırılırken, yaralı polis memuru ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Çok sayıda kişiye gözaltı

Tedbir amaçlı özel harekat ve çevik kuvvet polisleri de bölgeye sevk edildi. Sokak aralarını araç ve yaya giriş çıkışına kapatan ekipler, güvenlik önlemi aldı. Kavgaya karıştıkları belirlenen ve aralarında polis memurunu bıçaklayan şüphelinin de olduğu çok sayıda kişi gözaltına aldı. Bacağından yaralanan polis memurunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgil soruşturma sürüyor.

 

sizlere www.sinophaber.com.tr farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.